Bayonetta 1+2
SWITCH

1 499
Nákupem získáte 60 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Arkáda, Bojové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk:
Kód produktu: 27582
 • Velice očekávané pokračování kritikou skvěle přijaté akční hry Bayonetta nyní míří i na konzoli Nintendo Switch. Hra je od začátku do úplného konce nabitá akcí a nenechá vás vydechnout. Na herní kartě naleznete druhý díl a jako bonus balení obsahuje kód na stažení prvního dílu.

  První díl je nutno stáhnout do konzole a může být vyžadována paměťová karta.  VYBERTE SI SVŮJ STYL
  Hru můžete ovládat dvěma způsoby. Klasické ovládání pomocí tlačítek znají všichni fanoušci série a je vhodné pro zkušené hráče. Dotykové ovládání je na druhou stranu přístupné méně zkušeným hráčům a perfektně využívá dotykový displej v handheld módu.

  Bayonetta 1+2

  SMRTÍCÍ ZBRANĚ A JEDINEČNÁ MAGIE
  Mocná čarodějka Bayonetta cestuje mezi vzdálenou minulostí a přítomností, zrozená ze zakázaného svazku mezi Lumen Sages a Umbra Witches. Její elegantní bojový styl a jedinečné magické schopnosti jí umožňují vyděsit její nepřátele v jejich posledních momentech. Vybavena je smrtícími zbraněmi a dovednostmi, s nimiž prochází bojištěm jako nůž máslem.

  bayonetta

  EXKLUZIVNĚ PRO SWITCH
  Verze pro Nintendo Switch se dočkala několika exkluzivních funkcí. Hrát můžete s kamarádem, ať je ve stejné místnosti či na druhém konci světa a prorážet se tak vlnami nepřátel lokálně či online v modu Tag Climax. Vybrat si můžete ze široké nabídky mocných postav a dát andělům a démonům co proto. A konečně, při přiložení podporovaných amiibo figurek můžete odemknout několik tematických Nintendo kostýmů Bayonetu, zbraně a mnoho dalšího.

  bayonetta 2
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Bayonetta nám po letech dokazuje, že rozhodně nepatří do starého železa a že nám její elegantní a smyslný styl má ještě co nabídnout. Nové funkce her díky konzoli Switch sice nepřináší až takové uspokojení, ale rozhodně nejsou důvodem, proč byste si měli nechat oba díly ujít. Pokud jste již Bayonetty hráli dříve, nebo je vezmete do rukou poprvé, garantuji vám mnoho hodin krvelačné, efektní a svým způsobem i smysluplné zábavy.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Bayonetta 1+2!

Sledujte nás na instagramu