Beat Cop (PC DIGITAL)
DIGITAL

389
Nákupem získáte 15 kreditů
 • 389 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D hra, Pixelová
 • Digitální edice hry BeatCop doplňkově obsahuje:

  Digitální Soundtrack Digitální Fankit

  New York je spíše šelma než město. Odhal jeho tajemství procházeje nejtemnějšími zákoutími jako Jack Kelly – bývalý detektiv, který je manipulací zapleten do vraždy. Degradovaný a opuštěný svými blízkými máš poslední šanci, abys odhalil pravdu a jednou provždy celé to svinstvo uklidil. Je tady jen jeden problém… Nu, což… v zásadě je jich několik. Tvůj nový šéf se k Tobě chová jako k odpadu, tvoje manželka je z pekla pocházející pijavice peněz a místní mafie chce vidět tvoji hlavu na stříbrném podnosu.

  Nelineární příběh s mnoha zakončeními

  Jsi nevinný, jenže to zajímá pouze a výhradně tebe. Nyní musíš propátrat ty nejhorší kouty tohoto města, aby ses dozvěděl, kdo Tě do toho namočil. Čím více chybějících stop najdeš, tím blíže budeš objevení pravdy. Dávej však pozor, abys někomu nešlápnul na kuří oko. Jisté věci je lepší jednoduše pominout mlčením.

  Atmosféra policejních filmů 80. let

  Vzpomínáš si na své hrdiny z čtvrtečních super seriálů? Nyní máš příležitost je důstojně nahradit. Buď více sexy než Sonny Crocket a tvrdší než Drsný Harry. Blýskni se ve společnosti trefnou odpovědí a železnou logikou. Pokud to nezabere – mysli na to, že vždycky můžeš někomu bez okolků nakopat zadek. Koneckonců, jsou to nádherná osmdesátá léta!

  Žerty, které by tvé mámě nelíbily

  Sarkasmus, černý humor a nevhodné vtipy – to všechno najdeš v naší hře. Na světě jsou tisíce věcí, které jsou k smíchu, a ještě více těch, kterým bychom se smát neměli, jenže koho to zajímá? Život není peříčko a někdy je prostě nutné najít způsob, jak upustit páru.

  © 2016 11 bit studios S.A., 11 bit studios™, Beat Cop™ and respective logos are trademarks of 11 bit studios S.A. All rights reserved. (Pixel Crow™ and respective logos are trademarks of MIASIK.BIZ Maciej Miąsik. All rights reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Beat Cop (PC DIGITAL)!