Big Rumble Boxing: Creed Champions - Day One Edition
PC

999
Nákupem získáte 30 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Bojové, Boxování
Hra také dostupná pro:  PS4SWITCHXBOX
 • Máte na to, abyste se stali šampionem? Vstupte do ringu ve hře Big Rumble Boxing: Creed Champions a předveďte své boxerské schopnosti v úderném arkádovém zážitku. Nasaďte si boxerské rukavice legend, jako jsou Adonis Creed a Rocky Balboa, anebo bojujte jako jedna z 18 dalších ikonických postav z Creedova a Rockyho světa. Vyzvěte své přátele a rodinu v lokálním režimu pro více hráčů, kde můžete předvádět své úderné boxovací chvaty v napínavých zápasech jeden na jednoho. Případně si můžete procvičit boxerské chvaty v klasických trenérských montážích s Creedem a Rockym a utkat se proti soupeřům světové třídy na celé řadě strhujících lokací, zatímco budete sledovat jedinečný příběh každé postavy. Hra Big Rumble Boxing: Creed Champions, kterou v rámci druhé spolupráce mezi Survios a MGM Studios vyvinul tým, jenž stojí za hrou Creed: Rise to Glory pro platformy VR, přináší úplně poprvé napínavou akci z boxu ve stylu Creed na konzole a PC.
  DAY ONE EDITION OBSAHUJE
  - hru Big Rumble Boxing: Creed Champions
  - plakát

  Kategorie

  PC / PC hry / Simulace

  NEJLEPŠÍ ZÁPASNÍCI

  Jednoduché ovládání v kombinaci s robustními boxerskými mechanismy dávají hráčům kontrolu v boji proti soupeřům v arkádovém prostředí. Jednotlivé chvaty se dají lehce naučit, ale těžko mistrovsky ovládnout. Vyhrajte každý zápas a prožijte legendární příběhy 20 odlišných postav.

  Big Rumble Boxing: Creed Champions - Day One Edition
  ULTIMÁTNÍ BOXERSKÝ SVĚT
  Bojujte jako Adonis Creed, Rocky Balboa a obří soupiska legend z Creedova a Rockyho světa, mezi které se řadí Apollo Creed, Ivan a Viktor Drago a Clubber Lang. Připomeňte si klasické okamžiky z Creedova a Rockyho výcviku v tematických minihrách.

  rocky balboa
  ADRENALINOVÁ HRA S PŘÁTELI
  Vyberte si postavu a připravte se na souboj v napínavých zápasech proti přátelům a rodině v lokálním režimu hráče proti hráči.

  creed
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Big Rumble Boxing: Creed Champions - Day One Edition!