Black Moon Chronicles (PC DIGITAL)
DIGITAL

129
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 129 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Real-time strategie
 • • Přímá inspirace komiksy se stejným názvem id autorů Ledroit a Poneta• Před každou kampaní vyberte jednu ze čtyř frakcí, každá z nich má své vlastní atributy.• Trénuj, řiď a veď své vojáky k vítězství v přibližně 100 misích.• Vytvořte svůj vlastní příběh pomocí vestavěného editoru map.
  Wishmerill – poloviční elf, který je chtivý vlády ve středověkém světě, je ochoten Vám poskytnout své zkušenosti a sílu.
  Připojte se k jedné ze čtyř frakcí království (Světla, Černého měsíce, Imperia nebo Spravedlnosti) a bojujte za obnovení rovnováhy mezi lidskými bytostmi a zabraňte zničení Království... nebo se případně podílej na jeho zničení.
  Los království leží ve Tvých rukou!
  Příběh:
  Království je v nebezpečí!
  Zlý arcimág Haazheela Thorn vytvořil masivní armádu skřetů a démonů ve své snaze zajistit si světovou nadvládu.
  Pokud budeš hrát za Wishmerilla, nebojácného válečného hrdinu s dobrými úmysly a snem o bohatství a slávě, budeš si muset vybrat jednu z frakcí království, aby si rozhodl o jeho osudu.
  Připoj se k silám dobra vedeným Imperátorem Hagendorfem nebo si vyber stranu hrůzostrašného Haazheeli Thorna. K dosažení svých cílů tato strategická hra nabízí směsici dobrodružství a testu Vašich taktických schopností.
  Veď své vojáky na bojišti, zlepši jejich dovednosti za hradními zdmi a inovuj Tvé technologie k zahánění nepřátel v této takticky zaměřené strategické hře.
  Zažij skutečně epické dobrodružství, v němž Tebou vybraní spojenci budou formovat budoucí události.
  Vlastnosti hry:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Black Moon Chronicles (PC DIGITAL)!