Blackhole
PC

(2x)
399
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Arkáda
 • Neustálá podpora projektu nejméně po dobu půl roku od vydání zajistí všem hráčům nové úrovně zcela zdarma a další online turnaje ve speciálním „Challenge Vault“ modulu, kde se každý týden objeví nová úroveň plná překážek k pokoření.
  Objednejte včas a dostanete jako bonus DLC Testovací laboratoř, soundtrack ke stažení a video deníčky. Hra v krabičce obsahuje kód, díky kterému si hru pak stáhnete ze služby STEAM. Balení neobsahuje DVD disk.

  České studio FiolaSoft přináší zbrusu nové dobrodružství pro PC. 2D plošinovka ve vysokém rozlišení BLACKHOLE vypráví komediální příběh o posádce vesmírné lodi Endera, kterou vcucne černá díra. Nikdo z astronautů si však nedokázal představit, že se uvnitř černé díry ukrývá velký tajemný svět.

  Staňte se hrdinou a objevte tajemství, která ukrývá tajemná Entita. Svět uvnitř černé díry čeká na průzkum!

  Když posádku vesmírné lodi Endera vcucne černá díra, zdá se, že je všemu konec. Naneštěstí loď havaruje na Entitě; na objektu připomínající planetu. Po havárii přichází k vědomí jako první hráč, který doposud nosil posádce jen kafe. Objeví na svém PDA zkopírovanou umělou inteligenci lodě Auriel. Společně vymyslí plán jak opravit vesmírnou loď, zachránit přeživší posádku a stát se hrdinou planety Země tím, že zavřou černou díru jednou pro vždy.

  Úžasná prostředí: prozkoumejte barevné jeskyně, ztracené město dávné civilizace, vystoupejte do oblak v entitě velehor a nebojte se projít oživlou džunglí. Na každém kroku to žije!

  Otáčejte gravitací: úrovně jsou navrženy v unikátním stylu; otáčejte gravitací do čtyř různých směrů a dostaňte se tak na místa, kam to zprvu nešlo. Jedna úroveň je jako čtyři další a je pouze na vás, jakou nejlepší cestu ke splnění úkolu najdete. Bojujte o čas: čas v každé úrovni je zaznamenán a měřen, aby mohl být poté sdílen s vašimi přáteli. Získejte první místo v celosvětovém žebříčku a najděte nejrychlejší způsob průchodu.

  Kompletní český dabing: na hře se podílí přední čeští a slovenští YouTubeři. Zažijte v hlavních rolích Martina Rotu (Skelet), Martina Malého (Ati) a Šimona Vojtu (Smusa). V dalších rolích se objeví také populární slovenský YouTuber Selassie, Nejfake a v neposlední řadě Jakub Váňa (House). Vesmírná komedie v podání těch nejlepších hlasů může začít!

  Podmanivý soundtrack: z rukou skladatele Jakuba Miřejovského. Zaposlouchejte se do nejvýraznějších melodií jeho tvorby. Rytmické bubny, dynamický dubstep a pohádkový orchestr vás nenechá v klidu.

  Logické hádanky, akční minihry: projděte všemi nastraženými pastmi a odhalte tajemství, skrývající se za uzavíráním černých děr. 2D grafika ve FULL HD: animace a veškerá grafika je ručně malovaná. Připravena na nejlepší herní zážitek ve stálých 50 snímcích za sekundu! Obracejte světem, smějte se a bojujte o nejlepší časy v krásné full hd grafice!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Nechic

   Sakra já tomu dal omylem 8 místo 80, může to prosím někdo opravit?

  • Hopik

   to jo, hlavne ten hlavni hrdina vypada jak ten blb u Indiana :-)

  • bravy

   je to hrůza

  • Quan Chi

   tohle doporucuji koupit nekomu koho opravdu nenavidite a nutit ho to hrat...:) ja kdyz videl nektere levely tak bych si z toho s vysokou pravdepodobnosti v nepricetnosti vrazil propisku do mozku nosem :)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Recenzent nade mnou je netrpělivá lama. Dohrál jsem to, kvanta lidí to dohrála. Je to něco jiného, není to o tom někam přijít a ratata střílet po nepřátelích, je to o myšlení, o představivosti a šikovnosti. Musíte s postavou a se svou klávesnicí tak splynout, že dokážete každý milimetr a každou sekundu pohybu vědět co děláte. Tohle je vyšší gamerská, hra vám nic nedá zadarmo a odmění vás skutečnou radostí ze sebe sama. Máte na to?

Pro normálního hráče nehratelné.
Extrémně težké a tím pádem nezábavné.