BlackSite: Area 51
PC

(15x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  V akční scifi hře se nadějete boje proti mimozemským kreaturám. Hlavním protagonistou přitom bude bývalý univerzitní fotbalista jménem Aeran Pierce, člen Delta Force, a jeho oddíl Echo, sestávající ze čtyř lidí. Někdy bude v akci sám, jindy mu budou nápomocní jeho lidé v počtu 1-3 mužů, mající svou vlastní osobnost a ambice. A byla-li řeč o mužstvu, z téhle definice trochu vybočuje Noa Weis jako medička a konzultant. Při konfrontaci s nepřítelem, přitom důležitou roli sehraje morálka týmu… Dostanete-li se do ožehavé situace, ve které se nebudete příliš angažovat (střelbou či potřebnými pokyny směrem k vašim mužům), prostě nebudete příliš efektivním velitelem, nadějete se následujícího chování svých podřízených. Nejprve si začnou stěžovat, poté se budou angažovat v méně riskantních manévrech, jako je krytí a střelba naslepo, a nakonec se od nich dočkáte vyloženě defenzivní taktiky. Ovšem povedete-li si dobře, počítaje v to uštědřování headshotů či vyhnutí se zcela zbytečnému zranění některého z vašich lidí, můžete naopak čekat jejich zvýšenou agresivitu vůči nepříteli, kterému náhle dokáží způsobit mnohem větší potíže a ztráty. K čemuž poslouží soudobá vojenská technika viděná u speciálních složek, plus nějaké speciality vycházející z povědomí o pokrokové mimozemské technologii. S čímž se váže příběhové pozadí se silnými politickými konturami, přičemž za krizí, v níž se nečekaně ocitáte, má být americký tajný program vývoje nového prototypu vojáků. Proti nimž tu mimo jiné budete stát, přičemž v rámci různých typů nepřátel se počítá i se zcela odlišnými modely jejich chování. Je tu například Scout, který se snaží do poslední chvíle krýt a na inkriminovaná místa vysílá posily k tomu určených bojovníků. A nebo se přemění na sebevražednou bombu, která se pokradmu plazí k vašemu postavení! Jež budete moci snáze hájit díky přislíbenému kooperativnímu režimu pro dva hráče. Hra je v češtině.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (15)
Přidat hodnocení

Já dostal co jsem očekával. Taková oddychovka - jednohubka, ke které se můžete po čase vrátit, když vám třeba nepojede net a budete chtít střílečku s mimozemšťanama. Já chtěl zrovna hrát Crysis 2, ale nemohl jsem skrz net, tak jsem ji cca po 4 letech oprášil a opět se bavil, ikdyž už né tak jako poprvé;o)

Myslim, že se jedná o hodně povedenou hru, kde máte pocit, že jste ve filmu. Hra je na dvou dvdčkách tak zabere 12 GB, což ale neni problém. A v této edici za 299 neni co řešit. Berte to...

Tato hra se mi určitě moc líbila až na občasné nedostatky.Ale určitě doporučuju!!!

Jedná se o průměrnou gamesu na občasné zabavení. Nebýt horší optimalizace, krátké hrací doby, tupé AI a pár dalších maličkostí, jednalo by se jistě o jednu z nejlepších FPS. Bohužel jí tyto hlavní vlastnosti dost ubírají na celkovém hodnocení. Poslední negativní věcí na tom je, že zabírá moc místa na HDD na to, jak je udělaná. Doporučit mohu, ale najdou se mnohem lepší tituly ;)

Díval jsem se na recenze přede mnou a všim jsem si že od vás Blacksite dostal velmi špatné odnocení je to hra s pár mouchama ale dá se hrát.Blacksite je celkem dobrá hra ale boužel má pár závažných teď ale ke kladům grafika je celkem hezká (ale jiný hry mají lepší),mimozemšťani nebyli otravní a ani nekazili atmosféru jako v crysis tady jsou spíš klad(sice v Iráku taky nevim kde by se tam vzali ale nekazí to moc herní zážitek),začátek v Iráku se mi moc líbil a celkově si myslím že takhle Irák ve skutečnosti vypadá,s bossama jsem si celkem užil zábavu třeba jdete a najednou se ze střechy domu najednou objeví několika metrové mostrum,také zničitelnost objěktů nebyla na škodu třeba v COD5 nic zničit nemůžete,jízda autem byla ze začátku nepříjemná musel jsem si zvyknout na ovládání ale jinak dobrý a teď zápory příšerně krátké za pár hodin dohráno,všiml jsem si některých nedodělaností ale když se skvěle bavíte tak si toho nevšimnete.Blacksite je příjemná hra při které jsem se hodně bavil ale špatný je že za chvíli ta zábava skončí.

Zábava na pár dní :)

Zobrazit všechna hodnocení