Blizzard BattleNet Authenticator
PC

(5x)
249
Nákupem získáte 2 Kredity
Lokalizace: Angličtina
Kód produktu: 16699
  • Chraňte svůj účet na Battle.net a všechny s tím související hry jako World of Warcraft či StarCraft II a další hry do budoucna. Díky tomuto Authenticatoru vytvoříte další vrstvu zabezpečení a ochrany účtu. Pokaždé, když se budete chtít přihlásit na svůj účet, použijete ho a ten vytvoří jednorázové heslo pro přístup na účet a ochranu. Díky tomu můžete být v klidu s vědomím, že Váš účet je chráněn.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Prakticky

Účet mi sice nikdo nenapadl jako tady kolegovi pode mnou, ale vzhledem k současným trendům bezpečnosti a také předpokladu, že Blizz tu a tam nějakou hru, o kterou mám zájem, vždy vydá, považuju tuhle věcičku za solidní základ i do budoucna.

Můj účet mi hacknuli jen jednou a naposled, díky této věcičce se už není čeho obávat ;)

co se týče baterie mám authenticator už 3 rokem a nemůžu si stěžovat je dobré že je tady za necelých 200 kč já ho kupoval za 600 a to jsem musel posílat přes kámoše do anglie a pak on to poslal mě :-) doporučuji kdo má zájem o to aby nepřišel o účet :-)

Kdo chce ochránit svůj Battle net účet před hackery, tak je autenticator parádní možnost za super cenu. Použití je velmi snadné, škoda, že je napájen baterií a ne přes USB. Snad nějakou dobu vydrží! Je opravdu příjemné, jak se Blizzard stará o své zákazníky, snad si příklad vezmou i ostatní firmy!!

Sledujte nás na instagramu