Blood: One Unit Whole Blood (PC) DIGITAL
DIGITAL

(1x)
119
Nákupem získáte 4 kreditů
 • 119 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 • Rozerval si svou duši na kusy ve službách temného božstva, ale falešné sliby a zrada byly Tvou jedinou odměnou. Nyní máš cíl ke splnění, který se bude měřit krví! Buď svědkem šílenství v balíčku plném krveprolití! Neohraničená brutalita v neohraničené nesvaté válce!

  Vlastnosti hry:

  Obsahuje původní hru Blood a dodatky: Plasma Pak a Cryptic Passage Rozmanité, často šílené zbraně, jako vidle, pistol na světlice nebo panenky Voodoo Ponurá atmosféra se spoustou grafického násilí, zdůrazněna černým humorem a trefnými hláškami

  One Unit Whole Blood™ © 1998 Monolith Productions, Inc. All Rights Reserved. Blood ™ © 1997 Monolith Productions, Inc. All Rights Reserved. Blood™ Plasma Pack™ © 1997 Monolith Productions, Inc. All Rights Reserved. Cryptic Passage™ © 1997 Atari, Inc. All Rights Reserved. Unlock the Secrets: Blood™ © 1997 Monolith Productions, Inc. All Rights Reserved. Marketed and distributed by Atari, Inc., New York, NY. Atari and the Atari logo are trademarks owned by Atari Interactive, Inc. The “M” Logo is a trademark of Monolith Productions, Inc. Quake® is a registered trademark of Id Software, Inc. Blood™ uses the Build engine and tools by Ken Silverman. All other trademarks are the property of their respective owners.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Anthrax

   Ahoj, fakt je to ten starý dosový/win95 blood? :) :)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

doporučuju stahnout blood gdx pro fullhd nebo 4K monitory bloodgdx se instaluje přes java a funguje pohodě na Windows 10 64bit je tam podpora gamepadu i myší