Bloodsports.TV (PC DIGITAL)
DIGITAL

239
Nákupem získáte 9 kreditů
 • 239 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Kooperativní
 • 8 různých Gladiátorů: Zvol si svého oblíbence a vytvoř s kámoši družinu, připravte nejlepší strategie a přežijte co nejdéle.Více než 90 předmětů: Uzpůsob svého Gladiátora podle vlastního zalíbení díky mnoha předmětům.8 Arén: Bezohledný sport Gladiátorů vyžaduje arénu. Bloodsports.TV obsahuje různé arény vyžadující odpovídající přístup a přemožení bestie.Podrobná hodnocení: Sleduj své výsledky v globálním hodnocení nebo je srovnej s kámoši.Cesta ke slávě: Získej různé tituly a předměty  pro odblokování a budeš vyznamenán nejvyšším vyznamenáním – titulem Velmistra!Multiplayerový režim spolupráce: Hrej s kámoši! Bloodsports.TV podporuje gameplay pro maximálně pět hráčů.Naprosto libovolné připojení ke hře: přidej se k přerušené hře nebo ke skupině kámošů během hraní.Škálovatelná úroveň obtížnosti: úroveň obtížnosti ve hře spočívá v počtu hráčů během hraní, nikdy si nedělej starosti kvůli deficitům hráčů.Nekonečný režim: Připraven na skutečnou výzvu? Podívej se, jak se dokážeš dostat v tomto režimu neomezeného masakru!APOKALYMPIÁDA: Pro nejlepší Gladiátory byl přidán vrchol úrovně obtížnosti v legendární APOKALYMPIÁDĚ. Jen ti nejlepší tuto výzvu přežijí.
  Gladiátoři spojte své síly! Noví dobrovolníci přicházejí.
  Bloodsports.TV je kooperační hra typu Hero Defense s pohledem ze shora. V tomto vedlejším titulu umístěném v universu Krateru čelíš dalším vlnám nepřátel a bossů ve staromódní, rychlé interpretaci typu strategických kooperačních her. Chraň skvělé Raketové Silo – se zaměřovačem namířeným na vesnice kvůli zajištění čerstvých dodávek dobrovolníků.
  Spoj síly s kamarády a společně vytvořte vražednou družinu složenou z různých  Gladiátorů, každý z nich disponuje vlastními jedinečnými dovednostmi a stylem. Střílej, rozmačkávej, zašlapávej, zabíjej elektrickým proudem, vysávej život a roztavuj své protivníky (a někdy léč své spojence), aby se z tebe stal legendární Gladiátor. Dosahuj lepších výsledků a šplhej se v globálním hodnocení s kámoši, aby se z vás stala ta nejlepší družina Gladiátorů na světě.
   Charakteristika hry:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Bloodsports.TV (PC DIGITAL)!