Bomber Crew (PC/MAC/LX) DIGITAL
DIGITAL

299
Nákupem získáte 11 kreditů
 • 299 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Manažerské, 2. světová válka
 • Připrav svou posádku na nejnebezpečnější misi a vydej se na expedici vysoko do oblaků v této strategické simulaci přežití.

  Vyber si svou posádku!

  Vytrénuj a personalizuj svou vlastní posádku bombardéru. Procedurálně generovaná jména, dovednosti a životopisy vyznačují jedinečné zážitky pro každého, dávej však dobrý pozor – smrt je napořád.

  Fascinující simulátor létání!

  Ve svém vlastním bombardéru pečlivě manažuj všechno, počínaje palivem, municí, hydraulikou až po řadu dalších věcí. Personalizuj ho díky širokému výběru grafiky a barev, nebo navrhni své vlastní pomocí herních nástrojů jednoduchých pro používání.

  Rychlá strategie!

  Každá mise je vysoce riziková expedice, při které nebezpečí číhá na každém kroku. Nepřátelské stíhačky, protiletecké dělostřelectvo, špatné meteorologické podmínky, nedostatek vzduchu a mnoho jiných vážných nebezpečí na tebe čeká mezi mraky. 

  Připrav se!

  Příprava je pro úspěch mise klíčová. Označ si nepřátelské stíhačky dříve, než doletí k tobě, ujisti se, že je tvůj cíl znám, avšak co je nejdůležitější, ubezpeč se, že máš pro daný úkol odpovídající posádku. V bombardéru z II. světové války má pro vítězství význam každá role!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Bomber Crew (PC/MAC/LX) DIGITAL!