Book of Demons (PC DIGITAL)
DIGITAL

529
Nákupem získáte 21 kreditů
 • 529 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Karetní
 • Book of Demons to je Hack & Slash hybrid, ve které rozhodujete o délce misí VY! Ohánějte se kouzelnými kartami místo zbraní a zabíjejte armády temnoty v dungeonech pod starou katedrálou. Zachraňte vyděšenou Paperverse z rukou samotného Archdemona!

  Postupně generované dungeony Roguelike Mode pro fanoušky extrémních výzev 70+ různých typů příšer, s různými vlastnostmi a vlastní mechaniky Podpora Xbox a Steam ovladačů Dungeons & Streamers - integrace Twitch a Mixer Měsíční a průběžné žebříčky, 200+ achievementů k odemknutí Karty a stavba karetního portfolia

  Není to karetní hra, ale položky, kouzla a dovednosti jsou všechny vyjádřeny jako karty. Strategie spočívá v přizpůsobení karet každé situaci. Karty lze vylepšovat runami a najdete zde mnoho variant s různými bonusy. Legendární karty jsou nejpopulárnější, ale těžko se získávají.

  Přizpůsobený herní čas s technologií Flexiscope

  Kniha Démonů respektuje Váš čas. Je vybavena motorem Flexiscope, který Vám umožní rozdělit hru na relace jakékoliv velikosti. Dokonce se dozví o Vašem tématu hry a předpoví Vám čas na dokončení další relace.

  Jedinečná mechanika

  Zjednodušený pohyb a bojová mechanika jsou to, čím se Kniha démonů nejvíce liší od ostatních Hack & Slash her. Často není dostatek času na kliknutí a odstranění všech překážek, jako jsou štíty, jed nebo zakleté karty, takže rozhodující je časování, výběr karty a pořadí provedení.

  Hack & Slash ve světě Paperverse

  Kniha Démonů se odehrává v Paperverse světě. Je to příběh o dobrém a zlém. O tom, jak zachránit svět před ďáblem. Zní to dobře? Inspirován temnou a ponurou atmosférou první hry Diablo, Kniha démonů je poctou a zároveň i parodií klasiky žánru hack & slash.

  Komfort hry

  Mnoho funkcí Kniha démonů bylo navrženo s ohledem na pohodlí hry. Předměty Vašeho zájmu, jsou označeny v horní části obrazovky a rozsvítí se, jakmile se blížíte. Vaše postava zanechává stopy, které mohou být použity ke sledování cesty zpátky nebo zjištění, které části jste již navštívili, bez otevření mapy.

  Výzva na konec

  V průměru trvá přibližně 10 hodin, než kampaň dokončíte s jednou třídou, ale vylepšení postavy na maximum a zvládnutí všech vyšších úrovní obtížnosti hry a úkolů trvá mnohem déle. Režim Roguelike nabízí další výzvu v podobě systému permadeath, omezeného hojení, a ještě více překážkami, které je třeba překonat.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Book of Demons (PC DIGITAL)!