Borderlands 3
PS4

(1x)
299
Nákupem získáte 6 kreditů
 • 299 Kč
  Skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi, Open-world, Post-apokalyptické, Akční RPG
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 100 Kč

nebo

 200 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Borderlands 3 (PS4)

  Dlouho očekávaný třetí díl šíleného post-apo akčního RPG je tady! Milióny zbraní, co-op pro čtyři a všechny oblíbené postavy se vrací. I Claptrap! Připravte se na zcela nové dobrodružství naplněné chaosem. Prorazte si cestu skrze nové světy a nepřátele jako jeden ze čtyř nových Vault Hunters, z nichž každý přináší propracované stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení. Hrajte na vlastní pěst nebo se svými přáteli a setkejte se s šílenými nepřáteli, sbírejte kořist a chraňte svůj domov před tou nejkrutější sektou v celé galaxii.


  NEUVĚŘITELNÁ JÍZDA
  Zastavte fanatická dvojčata Calypso Twins sjednocující klany banditů ve snaze podmanit si galaxii. Jenom vy je jako Vault Hunter dokážete za využití svého arzenálu a věrných spojenců srazit k zemi. Staňte se jedním ze 4 výjimečných Vault Hunterů, z nichž každý disponuje unikátními schopnostmi a herními styly, propracovanými stromy dovedností a nespočtem různých přizpůsobení. Každý z Vault Hunterů je schopný rozpoutat brutální chaos - ale všichni společně jsou nezastavitelní.

  Borderlands 3

  ZAJISTIT, NABÍT, ZÍSKAT KOŘIST
  Díky obrovskému množství zbraní a příslušenství představuje každá bitka jedinečnou příležitost získat novou výbavu. Objevujte nové světy za hranicí Pandory, z nichž každý přináší unikátní prostředí a nepřátele. Putujte napříč nehostinnou pouští, probojujte si cestu skrze válkou zdevastovaná města, dostaňte se skrz bažinaté zátoky skýtající smrtelná nebezpečí a mnohem více!

  borderlands 3

  RYCHLÁ A SOUVISLÁ KOOPERACE
  Díky novému synchronizačnímu systému úrovní je míra zážitku uzpůsobena každému jednotlivému hráči zvlášť. To znamená, že můžete hrát s kýmkoliv a kdykoliv online nebo prostřednictvím split-screenu nezávisle na vaší herní úrovni nebo vašem herním postupu. Vytvořte tým a postavte se výzvám a nepřátelům společně a užijte si tak hru ještě více.

  bordellands

  NĚCO STARÉHO A NĚCO NOVÉHO
  Hráči se mohou těšit na skutečně bohatou nabídku nejrůznějších zbraní. Zabíjejte své nepřátele, získávejte zkušenostní body a rozšiřujte svůj dovednostní strom, který je unikátní u každého Vault Huntera.

  bordelands

  BOHATÝ VESMÍR A RADIKÁLNÍ UMĚLECKÝ STYL
  Odhalujte nejrůznější záhady, setkejte se s nezapomenutelnými postavami a poznávejte herní lore v obrovském herním světě. Sešlápněte plyn až na podlahu a nechte se pohltit frenetickými závody vozidel. Tradiční renderovací techniky kombinované s ručně malovanými texturami propůjčují hře Borderlands ikonický grafický styl.

  fallout
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (8)

  • Eliška Vránová (Xzone)

   Dave: Zdravíme, cross-play pro tento titul není potvrzení, takže bychom to brali tak, že není.

  • Dave

   Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je možné hrát multiplayer této hry v cross-play modu PS4 / Xbox One ? Pokud tuto informaci máte, já ji nikde nenašel přímo specifikovanou. Díky

  • Eliška Vránová (Xzone)

   RANHARD: Dobrý den, hry v originálním neporušeném obalu je možné do 14 dnů v pořádku vrátit.

  • Ranhard

   Dobrý den, nikde jsem nenašel zda se na Hry na PS4 vztahuje 14 denní vrácení zboží. Připomínám k prodeji došlo přes eshop a vyzvednutí na prodejně. Tudíž by se na to měla podle zákona vztahovat.
   Děkuji za odpověď.

  • Eliška Vránová (Xzone)

   zahodboty: Zdravíčko, hru expedujeme o den dříve aby k Vám dorazila v den vydání. :-)

  • zahodboty

   Zdravím, budete posílat tak aby nám v pátek dorazilo? Díky moc

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   metro: Zdravím, zatím to vypadá, že PC verze bohužel v krabičce nebude.

  • metro

   Zdravím
   bude v krabičce PC verze

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Se všemi těmi remastery minulých dílů Borderlands série je snadné zapomenout, že tohle je první hra, dělaná na míru pro konzole současné generace. Jakmile ale B3 vezmete do rukou, rychle ucítíte obrovský posun v hratelnosti a také na vlastní oči i uši pochopíte rozdíl mezi Unreal 3 Engine a Unreal 4 Engine, obrovský rozpočet hry i excelentní výběr hudebních skladatelů. Plynulost hry sice na konzolích při multiplayeru kolísá, ale přesto jde o velkou událost, u které by fanoušci žánru rozhodně neměli chybět.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

O5 super počin ze série Borderlands ! doporučuji hrát ve více lidech !