Borderlands: Game of the Year Enhanced (PC) Klíč Steam
DIGITAL

804
Nákupem získáte 9 kreditů
 • 804 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi, Open-world, Post-apokalyptické, Akční RPG
 • Pokud už vlastníte Borderlands či Borderlands GOTY na službě Steam, tento produkt získáváte na službě Steam zcela zdarma. Nekupujte si prosím znovu Borderlands GOTY Enhanced.

  Objevte kooperační střílečku s kořistí, která to všechno začala, s plným pytlem obsahu a vylepšení! Používejte bambiliony zbraní jako jeden ze čtyř nemilosrdných žoldáků, z nichž každý má jedinečné RPG schopnosti. Vydejte se na opuštěnou planetu Pandora, kde vládne bezpráví, a hledejte výkonnou mimozemskou technologii: Vault. Díky novým zbraním, vylepšení grafiky, všem 4 přídavným balíčkům a dalšímu obsahu si užijte oceňované FPS/RPG sólo nebo společně s kamarády!


  Bambiliony zbraní: Raketové brokovnice, plamenometné revolvery, bleskové samopaly a spousta dalších.

  Radikální výtvarný styl: Tradiční renderovací techniky v kombinaci s ručně kreslenými texturami dodávají Borderlands ikonický styl.

  Intenzivní souboje vozidel: Usedněte za volant a zapojte se do šílených soubojů vozidel.

  Kooperační šílenství: Rozcupujte nepřátele na kusy jako tým až 4 členů.

  NOVINKY:

  VIZUÁLNÍ ORGIE: Díky vylepšeným modelům postav, prostředím, zbraním a texturám nevypadalo Borderlands v kombinaci s rozlišením 4K nikdy tak dobře. NOVÉ ZBRANĚ: Už takhle jich je tolik, že se to nedá spočítat, tak jsme přidali další. NOVÉ HLAVY POSTAV: Buďte tak krásní, jak o vás tvrdí vaše mamka. NOVÉ ZLATÉ TRUHLY A KLÍČE: Víc kořisti! A DALŠÍ!

  PLUS:

  THE ZOMBIE ISLAND OF DOCTOR NED: Vydejte se do korporátem vlastněného městečka jménem Jakobs Cove a učiňte přítrž zkazkám o kráčejících „nemrtvých“. Nové oblasti, nové mise, noví nepřátelé, no páni!

  MAD MOXXI’S UNDERDOME RIOT: Oslavte velkolepé otevření Marcus Bank tím, že se utkáte se stovkami nepřátel v jediné soutěžní aréně široko daleko, ze které se vrátíte jako vítěz... anebo se nevrátíte vůbec.

  THE SECRET ARMORY OF GENERAL KNOXX: Chcete další příběh z Borderlands a tolik kořisti, že ani nebudete vědět, co s ní? Přihoďte nové zbraně, mise, vozidla a další!

  CLAPTRAP’S NEW ROBOT REVOLUTION: Toto destruktivní dobrodružství vás zve do bitvy s krutou novou hrozbou - s obrovským povstáním vašich někdejších kamarádů: robotů claptrap.

  ©2009-2018 IPerion, LLC. Všechna práva vyhrazena. Vydává a distribuuje 2K Games, Inc. v rámci licence od Gearbox Software, LLC. Gearbox, Borderlands a loga Gearbox Software a Borderlands jsou registrované obchodní známky, všechny použity se svolením Gearbox Software, LLC. 2K a logo 2K jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena. Součástí tohoto softwarového produktu je software Autodesk® Scaleform®, © 2013 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena. Unreal® Engine, Copyright 1998-2014, Epic Games, Inc. Všechna práva vyhrazena. Unreal® je registrovaná obchodní známka Epic Games, Inc. FMOD Ex Sound System je registrovaná obchodní známka Firelight Technologies. Všechna práva vyhrazena. Používá Bink Video. Copyright © 1997-2014 by RAD Game Tools Inc. Používá Oodle. Copyright © 2008-2018 by RAD Game Tools Inc. Některé části © 2002-2016 by NVIDIA® Corporation. Všechna práva vyhrazena. Všechna ostatní autorská práva či obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků.

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

    

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Borderlands: Game of the Year Enhanced (PC) Klíč Steam!