Brány Skeldalu: 7 mágů + kniha Brány Skeldalu I.: Legenda o Rovenu
PC

399
Nákupem získáte 4 kredity
 • 399 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Český dabing
Štítky: Fantasy, Tahové
 • XZONE EDICE OBSAHUJE

  - aktivační kód hry na Steam
  - luxusní krabičku v podobě artbooku (56 stran)
  - textilní mapu herního světa (velikost A4)
  - 1x oboustrannou knižní záložku
  - knihu Brány Skeldalu I.: Legenda o Rovenu  Po dlouhých osmnácti letech Brány Skeldalu znovu ožívají, aby nové generaci hráčů připomněly, jak vypadá pořádné krokovací RPG. Ponořte se do magického světa a bojujte v taktických tahových soubojích. Čeká na vás přes 30 typů nepřátel, 60 druhů kouzel a řada náročných hádanek.

  Hra vychází v rámci naší vlastní Xzone Edice. V této edici si klademe za cíl přinášet hráčům skvělé české hry v luxusním balení, které si hra i hráči zaslouží.

  Jde o ukázku z mobilní verze hry. PC verze bude mít podstatně vylepšenou grafiku.

  SEDM MÁGŮ

  Příběh je herním fantasy remakem slavných filmů Sedm Samurajů a Sedm Statečných. Legendární ostrov Roven je prý místem, kde odpočívali bohové poté, co stvořili svět. Země, voda i vzduch jsou tu dodnes prosyceny magií, která přitahuje magické prospektory. Ti pořádají divoké nájezdy na jednu z bezejmenných ostrovních vesnic a pravidelně okrádají těžce pracující rolníky o většinu úrody.  HRDINOU PROTI SVÉ VŮLI
  Jednoho dne proto rolníci seberou svoje poslední peníze a najmou si na svou ochranu mágy. Jedním z nich budete také vy. Jenže vy nejste tak docela opravdový mág, jako pouhý podvodníček. I přesto však máte nějaké svědomí a vydáte se opravdové mágy alespoň najít a utvořit tak silnou družinu, která se postaví úhlavnímu nepříteli.  LOKACE
  Navštívíte temné krypty pod městem, přejdete mrazivý horský přechod, ponoříte se pod hladinu moře a vydáte se i do útrob mrtvého draka. A bude toho mnohem víc! Hra nabízí unikátní a velmi taktické tahové souboje s možností rozdělit svoji družinu, bojovou magii, živlovou magii a dříve neviděnou hudební magii.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (8)

  • Nuroc

   Jan Bobrovský: Děkuji za odpověď :) Jde se tedy směle objednávat :)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Nuroc: Balíček je již dostupný, šlo jen o chybku v systému, za což se omlouváme :)

  • Nuroc

   Dobrý den,
   Chtěl bych se optat na dostupnost tohoto celku.Hra samotná je k dispozici do 24 hodin,kniha taktéž,ovšem u kombinace obou je uvedeno,že prý leden 2017.Mám to chápat tak,že od ledna tohoto roku je to k dispozici kdykoliv?Vyšetřil jsem si po dlouhé době čas na hraní her a rád bych zkusil nějakou novou.Tato mně zaujala,páč první díl Skeldalů byl skvost.Jde tedy o to,jestli mám objednávat každou věc zvlášť,což vyjde i o něco dráž,nebo tento balíček obou věcí,který je výhodnější.
   Děkuji za odpověď

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   HeadAxe: Dokud se nevyprodá :) Přesněji to říci nedovedeme, počítáme, že pár měsíců bude.

  • HeadAxe

   Dobrý den,jak dlouho bude edice zhruba v prodeji?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Moc děkujeme! Jsme nadšení z každého takového ohlasu a těšíme se, až vám budeme moci přinést další hru :)

  • carhrozny

   Naozaj parádna vec v dnešnej dobe keď digitál valcuje krabicovky.Ešte tam mohol byť certifikát kolko kopií hry je vyrobených a každá by mala svoje číslo podobne ako to bolo u specialky Blackhole resp.specialky Deus.
   Inak samozrejme palec hore a dúfam,že budú takéto dobré nápady pokračovať aj ďalej.

  • Elemir

   Za Xzone edici určitě palec nahoru. Dneska jsem si hru vyzvedl a jsem mile překvapen. Sice jsem čekal klasické krabicové balení (to mi z toho popisku moc jasné nebylo), ale za tu cenu i tak perfektní. Skoro si říkám, že se to snad ani nemohlo vyplatit ;) Jen tak dále, jsem rád, že alespoň někdo se dneska ještě stará o nás, co si na kus fyzického obsahu potrpí. Kniha bez debat taky výborná, jen si ještě najít čas na čtení :D

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Brány Skeldalu: 7 mágů + kniha Brány Skeldalu I.: Legenda o Rovenu!