Brink: Agents of Change (PC DIGITAL)
DIGITAL

79
Nákupem získáte 3 kreditů
 • 79 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro více hráčů
Štítky: FPS, Multiplayer
 • Tajemství, lži a dvojití agenti. Nic a nikdo nemusí být tím, čím se zdá, od té doby, co Hnutí odporu a Bezpečnostní složky řeší příjezd záhadné lodi z vnějšího světa. V dodatku Agents of Change se bitva o budoucnost lidstva rozšíří do dvou úplně nových částí Arku - futuristické podmořské laboratoře a Věž zakladatelů, kultovní věže obývané bohatými elitami ostrova. Využijte proti svým nepřátelům několik nových schopností, až se budete propracovávat k nově zvýšenému stropu úrovní postavy (24) a upravte si postavu úplně novými obleky a dalšími zbraňovými doplňky.

  Hlavní vlastností:

  Nové mapy:
  Věž zakladatelů - Revoluce konečně dosáhla kultovní věž na ostrově a bitva o Ark tak dosáhla závratných výšek. Laboratoře - Vydejte se do hlubin původních výzkumných a vývojových laboratoří Arku, zaplaveného zařízení až do teď nedotčeného občanskou válkou. Nové hráčské schopnosti: UAV - Tohle neviditelné a smrtící zařízení umožňuje vašim Operativcům automaticky zaměřovat nepřátele na radaru. Větší zábavu si můžete užít, když nad UAV převezmete kontrolu a odpálíte ho blízko nic netušících soupeřů. Napalm Grenade - Vojáci můžou tímto novým granátem zaplavit oblast smrtícími plameny. Pyro Mine - Inženýr může tyto miny umístit na strategická místa mapy a pak sledovat, jak se nepřátele ocitají v epicentru masivní exploze napalmu. Field Regen Unit - Medici můžou díky těmto zařízením zvýšit regeneraci zdraví členů týmu, kteří se nacházejí poblíž. Tactical Scanner - Tato univerzální schopnost umožňuje hráčům zobrazit aktivní posílení nepřátel, aby mohli zvolit lepší strategii. Nová zbraňové doplňky: Bajonety - Získejte výhodu v boji na blízko a způsobujte extra zranění díky těmto smrtícím čepelím. Zbraňové štíty - Kryjte se za tímto štítem před nepřátelskou palbou a předejděte bonusovému zranění za trefu do hlavy. Nové obleky: The Sad Punk - Trocha steampunku pro vaši postavu povstalce. The Limey - Nastolte v Arku pořádek v tomto obleku inspirovaném tradičním evropským mužem zákona.

  © 2011 ZeniMax Media Inc. Brink, Bethesda Softworks, ZeniMax a a přidružená loga jsou registrovanými obchodními známkami nebo obchodními známkami ZeniMax Media Inc. v U.S.A. a/nebo v jiných zemích. Vyrobeno ve spolupráci se Splash Damage Ltd. Splash Damage a logo Splash Damage jsou registrovanými obchodními známkami nebo obchodními známkami Splash Damage Ltd. Jména ostatních společností a loga zde zmíněná můžou být obchodními známkami jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Brink: Agents of Change (PC DIGITAL)!