Brutal Legend - BAZAR
PS3

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Fantasy
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 14256
 • Začne to nevinnou kapkou krve z neopatrného ladění kytary a vzápětí se Eddie Riggs ocitne v podivném fantasy světě plném heavymetalu, dobrodružství a nejrůznějších oblud. Než si stačí přebrat, co se stalo, hned na něj dotírá několik druidů, očividně příslušníků místního chrámu. Riggs se na nic neptá, vyrve ze země jakoby mimochodem odloženou sekyru a pustí se do bitvy. Tak to je Brutal Legend, nejnovější akční adventura od Tima Schafera, tedy autora Psychonauts i jednoho z klíčových jmen v pozadí stařičkého Monkey Islandu. Ten znatelně akční úvod jako by předznamenal další průběh hry: velmi často se v ní totiž bude válčit a hned od začátku budete mít na výběr mezi sekyrou (na zkracování přebytečných chapadel příšerám atd) a Riggsovou kytarou, která zase bude na principu střelné zbraně zabíjet na dálku. Při každém její použití budete navíc odměněni nějakou pořádně střelenou hudební vsuvkou: zahraniční kolegové zmiňují jízdu sexy jeptišek na obřích pavoucích nebo obří kostlivce, kterým budete muset urvat hlavu o nedalekou ostnatou bránu. To vše v duchu obalu heavymetalových desek: čili aby to bylo dostatečně pekelné a strašlivé, střelené a přitom ještě vtipné. Když toho začnete mít akorát dost, seznámí se Riggs s rozkošnou Ofélií, od této chvíle jeho častým doprovodem na heavymetalovém dobrodružství, a společně absolvují náročnou scénku v autě, ujíždějícím druidským pronásledovatelům po propadající se a praskající vozovce. A dost možná se na celé věci nějak podepíše i ta vybuchující sopka na obzoru. Ale pozor, varuje Schafer, jakmile s postavičkou nastoupíte do auta: je to čtyřiašedesát čtverečních kilometrů zčásti lineárního, ale zčásti otevřeného herního světa, který prý doceníte zvlášť za jízdy. Co takhle si udělat výlet do hor a vylézt na Mt. Rushmore Rockmore?

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Yetty

   Jakože dost pecka. Taková hra tady dlouho nebyla a bojím se, ža ani dlouho zas nebude. Proto si hru Brutal legend hýčkejme. Je to fakt nářez!

  • modryklucina

   jj je to uzasna gamesa....ja uz finishuju.....komplet mapu:) mam 98% chybi mi posledni 2 landscape,2songy a 13draku...pak to hned jedu znovu na !Brutal obtiznost:)

  • fenix

   tak jsem jí koupil a fakt super. všichni milujou metal a pořádnou řežbu tak ať koupěj :)

  • Ozzous

   Konečně hra, která stojí za zmínku

  • modryklucina

   to si pis, prvni dve recenze jsou uz venku.
   IGN 9/10
   IGN Au 9,3/10

  • Benny

   Hrál jsem DEMO a bylo celkem nadupaný a bude to asi dost pohodová zábava:-D

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

panprstenu, jrrtolkien, artbook, panprstenuknihy
doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky