Burnout Paradise The Ultimate Box (PC DIGITAL)
DIGITAL

110
Nákupem získáte 4 kreditů
 • 110 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: OriginOriginLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Arkáda, Open-world, Zběsilé
 • Rozšířená a vylepšená verze Burnout Paradise. Nová vozidla, včetně motorek. Nové výzvy a herní režimy. Úplně nový offline herní režim pro 2 – 8 hráčů. Měnící se denní období a počasí. Grafika ve vysokém rozlišení. Motion blur. Zobrazování na více monitorech. Soft shadow. Celoobrazovkový anti-aliasing

  Burnout Paradise The Ultimate Box Vám přináší nejlepší konzolovou závodní hru roku 2008, Burnout Paradise, se spoustou nového obsahu včetně motorek a zajímavých herních modů a úkolů.

  PC hráči se mohou těšit na nádherné vizuální prvky, neuvěřitelné závodění ve vysoké rychlosti, otřásající havárie a zábavné, ale nelehké online módy až pro 8 hráčů, které stojí za to.

  Tato rozšířená verze obsahuje veškerý doposud vydaný stahovatelný obsah, který hru obohacuje o motocykly, nová vozidla, online herní mody,a závody.

  Konverze pátého dílu jednoho z nejúspěšnějších a neobyčejně destruktivních automobilových závodů na konzole se odehrává ve fiktivním novém městě Paradise City o osmnácti různých částech, rozmístěných v pěti čtvrtích. Celé město navíc máte plně přístupné již od první minuty hraní, včetně všech zkratek, skrytých tras apod. Mezi novými obchody přibyly „chop shops“, krámy se součástkami z kradených aut, benzinové pumpy se speed boosty a také myčky. V těch se budete moci zbavovat prachu a nečistot, které se budou s přibývajícím časem postupně nabalovat na povrch aut. Systém úkolů je pro tentokrát mnohem mírnější než v předchozím díle, abyste nebyli dlouho nuceni dělat to samé. Úplnou novinkou je zavedení řidičského průkazu.

  Tento díl Burnoutu by se rychle ohrál, kdybyste měli i ta nejlepší auta od samého začátku. Proto bude hra pečlivě hodnotit vaše řidičské schopnosti (v singleplayeru i online) a postupně vám přidávat body, podle kterých se následně bude určovat, jak snadno zvládnete kontrolovat rychlejší modely.

  Charakteristické vlastnosti:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Burnout Paradise The Ultimate Box (PC DIGITAL)!