Call of Cthulhu: Prisoner of Ice (PC DIGITAL)
DIGITAL

139
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 139 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 •  V atmosféře napětí a intrik začni svou cestu skrze ledové pustiny Antarktidy na palubě ponorky královského námořnictva – H.M.S. Victoria. Jako americký agent úřadu Naval Intelligence budeš mít za úkol překazit plány nacistického pilota a získat přísně tajný náklad. Děsivá stvoření schopna narušit rovnováhu sil ve světě musí být získána. 2. světová válka se pomalu blíží a každý Tvůj krok může změnit průběh historie.

  Cestuj do zdánlivě klidného prostředí řeckého plácku nebo do tajné zahrady Tihuaniki, dej pozor – všechno není to, čím se to zdá být. Tato paranormální akce určitě zvýší Tvoji posedlost hrůzou a špionáží.

  Vlastnosti hry:

  Vstup do klasického dobrodružství point&click opírajícího se na základě bizarních a zaskakujících pracích H.P. Lovercrafta. 150 ohromující lokací a 70 minut hudby budou určitě vítaným zpestřením na Tvé cestě skrze nevýslovné hrůzy! Zvládni složitosti cestování během vyšetřování.

  Call of Cthulhu: Prisoner of Ice © 1995–2015 Infogrames Entertainment, SA. All rights reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Call of Cthulhu: Prisoner of Ice (PC DIGITAL)!