Call of Cthulhu: Shadow of the Comet
DIGITAL

139
Nákupem získáte 2 kredity
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
 • 139 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 • Píše se rok 1910. Malý rybářský přístav Illsmouth je ponořen do zářivých jarních slunečních paprsků, jedná se o ospalé městečko v Nové Anglii, kde se čas jakoby zastavil. Avšak zdání klame... Pod tíhou ticha se skrývá hrozná pravda.

  Šepot v zaprášené knihovně je plný strachu, když jde o otázky minulosti, které se vrací do současnosti. Existuje souvislost mezi návratem Halleyovy komety a návratem Velkých Pradávných, kteří kdysi ovládali tuto oblast díky strašlivé hrůzovládě? Legendy mluví o starověké rituální oblasti, skryté hluboko ve stínu lesa, označené tajemným křížem. Kdysi dávno bylo toto místo scénou pro divoké a strašné rituály, o kterých neměl nikdo odvahu ani mluvit, aby snad nepřivolal hněv Pradávných.

  Proč jsou obyvatelé Illsmouth ovlivněni tak hrůznými událostmi? Proč je přitahují starověká rituální místa ještě po tolika letech? Co se osvobodilo toto spící prokletí z hlubin a způsobilo zmatek v duších nevinných lidí?

  Převezmete roli John T. Cartera, brilantního mladého astronoma, spojující prvky tajemné historie vesnice a její tajemných obyvatel. Neuvěřitelně realistická akce a  paranormální chaos se proplétají a vtáhnou hráče hluboko do záhadného tajemství ve hře Shadow of the Comet.

  Vlastnosti:

  Obsahuje CD-ROM i disketovou verzi hry Call of Cthulhu: Shadow of the Comet. Zvukové efekty, díky kterým mrzne krev v žilách a která Tě požene do samých hlubin chaosu! Poměř se svými největšími hrůzami, vstupujíc ještě jednou do světa Lovecraft!

  Call of Cthulhu: Shadow of the Comet © 1993–2015 Infogrames Entertainment, SA. All rights reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Call of Cthulhu: Shadow of the Comet!