Call of Duty: Ghosts
X360

(3x)
399
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Xbox One kompatibilní
Kód produktu: 17689
 • Hru lze hrát i na konzoli Xbox One díky zpětné kompatibilitě.

  Call of Duty: Ghosts, střílečka od Infinity Ward - další herní série pod hlavičkou populární Call of Duty. Navzdory všem očekáváním se nejedná o pokračování Modern Warfare. Dokonce nepůjde ani o návrat Ghosta, jakožto oblíbené postavy z minulých dílů. Call of Duty: Ghosts je jednoduše novou značkou, která by měla přijít s novým příběhem. Dostáváme se do hry 10 let po ohromné katastrofě, jenž devastujícím způsobem zasáhla USA, která tak již nikdy nebude brána jako velmoc. Příběh CoD: Ghosts nás zavede do skupiny elitních žoldáků známých pod jménem Ghosts. Ti bojují proti dosud největší hrozbě.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • Mr. Chiaak

   Dobrý den, mám dotaz. V zahraničních obchodech je k předobjednávce COD:GHOSTS přidáván oboustranný plakát a GHOST camo pro COD:Black Ops II. Bude tato akce dostupná i zde?
   Děkuji

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Multiplayer nového Call of Duty dokáže stále slušně a na dlouho zabavit, zároveň však dokáže hraní otrávit řadou chyb a nedodělků, nemluvě o absenci většího množství zásadních novinek. Pokud vlastníte některý z předešlých dílů a nepatříte mezi vyložené fanoušky CoD nebo vás neláká kooperativní Exctinction, klidně u těch předešlých dílů zůstaňte.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Výborná katastrofická válečná řežba

Konečně vyšlo "Call of Duty" co obsahuje maximální spokojenost ro pořádné hraní. Tohle je "FPS" jak má být a můžu říci že zatím nejlepší.

jeto furt to same chtělobyto změnu ato velkou

Sledujte nás na instagramu