Call of Duty: Modern Warfare 2
PC

(150x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 14138
Hra také dostupná pro:  XSXPS4PS5
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Praskající led a šíleně mrazivý vítr, který neustále bije do tváře, to budou vaši průvodci na jedné z prvních misí v novém sněhovém prostředí. Po boku kapitána MacTavishe (přezdívaného Soapa, tedy jedné z hratelných postav prvního Modern Warfare) se budete drát sněhovými závějemi a místy si prosekávat trasu na cestě za tajnou nepřátelskou základnou. Jen MacTavish a vy, dvě největší esa mezinárodních elitních jednotek Task Force 141. Poprvé v CoD Modern Warfare usednete také do různých vozidel: kamionů, tanků, trucků, helikoptér.. nebo sněžných skútrů. Na nichž se ostatně odehraje i únik ze zasněžené mise s kapitánem MacTavishem. Stejně jako při šplhání po skalách budete muset včas mačkat tlačítka, aby se vaše postava chytila skály, bude i zde třeba ve vhodnou chvíli udeřit do ovladače, aby hrdina salvou pokropil nepřátele, též dorážející na skútrech. Ostatně, celá ta honička bude mít podle všeho dost bondovský charakter. Důležité bude i to, že v interiérech se protivníci naučí používat štíty. Čímž si zase tolik nepomohou: když totiž do takového štítu naládujete pořádnou rundu z kulometu nebo nedej bože z raketometu, nepřítel to většinou neustojí a v šoku odkryje některé nechráněné místo. Dřívější video naznačovalo i nějaké nové chvaty při boji na blízko. A jak že je to tedy s tím multiplayerem? Jeho ústřední bod bude tvořit tzv. mód Special Forces, sestávající se ze zvláštních misí trochu ve stylu Mile High Clubu z Call of Duty čtyřky. Jak podotýkají sami vývojáři, tyto levely nebudou mít s příběhovou linkou hry nic společného a tudíž půjde o zcela náhodné, individuální mise, které vás vezmou např. do stěsnaných interiérů. V jednom levelu se budete muset vyhýbat křižujícím laserovým paprskům z cizích odstřelovaček, v dalším zase nepřátelská kasárna nabouráte tím, že necháte vybuchnout nálož u sprch. Hra vyžaduje pro instalaci internet.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Ales551: Hádáte správně!

  • ales551

   Hadam spravne ze to neni elektronicka verze ale krabicova, ze?

  • Bobr

   Jak funguje multiplayer ?

   U COD4 to nevyhledává servery na netu, musí se ručně přidávat do oblíbených, jak to funguje tady ?

  • WazyCz

   dojde to na cd ?

  • pritt

   nevite nekdo proc nemam v menu multiplayeru server list??

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Jde-li o singelplayer a Special Ops, MW2 vřele doporučujeme. Kvůli multipleyeru však hodnocení razantně snižujeme. IWnet a ignorace tvůrců je prostě moc silné kafe i na nás. V době vydání bychom se rozmýšleli mezi osmičkovým a devítkovým hodnocením, ale v současné době si PC verze více než 7 prostě nezaslouží. Infinity Ward, pěkně jste to dopracovali…  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (150)
Přidat hodnocení

Oproti předchozímu modern warfare působí celkem odbytě ale jako střílečka to na pár hodin zabaví.

Nejlepší hra od activison

Hra je skvělá, máte tam více zbraní, více přátel, více misí, ale méňe hraní, protože hra je krátká.

Hra byla zábavná. Nelituji této koupi. Multiplayer není úplně opuštěný jak jsem čekal takže se dá zahrát i s přáteli. Doporučuji.

CODMW2 dosahuje stejné kvality jako 1 díl

Jen další CoD, které má alespoň příbeh (bez kterého by to byla jen lineární střílečka), lepší než MW-3.

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu