Call of Duty: Modern Warfare 3 Collection 3 - Chaos Pack (MAC) DIGITAL
DIGITAL

353
Nákupem získáte 4 kredity
 • 353 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: DLC
Štítky: FPS
 • Ve třetí částí DLC Collection do Modern Warfare® 3 dostáváte těžký balík v podobě Special Ops Chaos módů, 4 nové Special Ops mise a 3 Face Off mapy pro ultimátní herní sólo a co-op zážitek. Special Ops mise ve vysoké nadmořské výšce otestují vaše taktické schopnosti, s hráči navigujícími ozbrojené drony nad ruským torpédoborcem a sestřelování rojů nepřátelských helikoptér za pomoci starých dobrých RPG. Face Off přestřelky, vystřelující zážitek do nových výšin, uvrhnou hráče do soubojů na úseku šestiproudé pouštní dálnice, opuštěné křižovatce poblíž New Yorku a do cesty obrovského tornáda.

  Herní režimy:

  Režim Special Ops Chaos: Coby zcela nový způsob hraní Call of Duty® přináší režim Special Ops Chaos totální arkádové řádění. Zakuste adrenalinem nabitou a srdce rozbušující akci, při které budete soupeřit o dosažení nejvyššího skóre v mapách Resistance, Village, Underground a Dome. Řetězte killy společně v nikdy nekončícím náporu nepřátel, navyšte si svůj kombo násobič a získejte výkon navyšující perky. Zvolte si svou cestu každou mapou , abyste dosáhli optimálního způsobu sbírání zbraní i útočných a únikových možností. Hrajte s vašimi přáteli sólo, v režimu rozdělené obrazovky nebo online a sejměte co nejvíce nepřátel před tím, než oni sejmou vás, nebo časomíra dosáhne nuly. Face Off - Intersection: Nájezd na New Yorský most poskytuje skvělé pozadí pro tuto zcela novou “Face Off” mapu, ve které se podíváte do ultra kondenzované bitevní zóny umožňující vám bojovat v prvním a druhém podlaží okolních apartmánů a ve vybombardovaném okolí. Face Off - U-turn: Na této zcela nové “Face Off” mapě poskytuje vybombardovaná, hromadnou dopravní nehodou zablokovaná dálnice perfektní prostředí pro bitvy, kde hoří ropná pole a na šesti pruzích plných opuštěných aut a autobusů najdete spoustu cest pro útok. Face Off - Vortex: Žádný kryt vás ve Vortexu, zbrusu nové “Face Off” mapě, nedokáže udržet v bezpeční. Tahle mapa vás totiž nechá bojovat na pokraji zóny dosahu zuřícího ničivého tornáda. Special Ops Mission - Arctic Recon: Tahle nová Special Ops mise, vyžadující chirurgickou přesnost ve vzduchu i na zemi, je nelehkým úkolem, při kterém musíte zničit ruskou bitevní loď umístěním naváděcích majáků pro letecký úder na její palubu. Převezměte kontrolu nad průzkumnou helikoptérou, odhalte lokace pro umístění majáků a pak se pusťte do boje s armádou na zemi a ujistěte se, že tahle loď nikdy neopustí přístav. Special Ops Mission - Vertigo: Luxusní “Oasis” hotel v Dubai hostí nejnovější Special Ops misi, ve které hráči musí použít laserem naváděné rakety k likvidaci vln nepřátelských helikoptér. Využijte výhodu vyvýšené pozice k likvidaci útočících nepřátel před tím, než padákem doplachtíte k bodu vyzvednutí. Special Ops Mission - Light 'em up: VIP bylo uneseno a uvězněno na Makarovově hradu. Je pouze na vás proniknout do pevnosti a dostat ho ven. Převezměte kontrolu nad malou helikoptérou, zabezpečte rukojmí a evakuujte ho před tím, než nastane úsvit v téhle nové Special Ops misi. Special Ops Mission - Special Delivery: Hluboko za nepřátelskými liniemi, nedaleko místa havárie, čeká posádka havarovaného spojeneckého letadla bezmocně na svůj osud. Spojte se s vojákem na zemi a coby střelec helikoptéry vybavené možností shazovat zásoby splňte úkol téhle Special Ops mise, kterým je překonat nepřátelský odpor a dostat posádku letadla bezpečně zpátky domů.

  © 2011-2014 Activision Publishing, Inc. Activision, Call of Duty a Modern Warfare jsou registrované ochranné známky a Call of Duty MW3 je ochranná známka Activision Publishing, Inc. Všechna práva vyhrazena. Ikony věkového hodnocení jsou registrované ochranné známky Entertainment Software Association. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Vydává a distribuuuje Aspyr Media, Inc. “Aspyr” a logo Aspyr “hvězda” jsou federální ochrané známky Aspyr Media, Inc. Mac a logo Mac jsou ochranné známky Apple Computer, Inc., registrované v USA a jiných zemích. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Nepřenosný přístup ke speciálním funkcím jako je exkluzivní, odemykatelný, stahovatelný nebo online obsah, služby nebo funkce může vyžadovat jednorázové využití sériového kódu, další poplatky a/nebo registraci online účtu (17+). Přístup ke speciálním funkcím může vyžadovat internetové připojení, nemusí být dostupné všem uživatelům a může být, 30 dnů od oznámení, zrušeno, upraveno nebo poskytováno za jiných podmínek. Online hraní a stahování vyžaduje širokopásmové připojení k internetu. Uživatel zodpovídá za přidružené platby. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Call of Duty: Modern Warfare 3 Collection 3 - Chaos Pack (MAC) DIGITAL!