Call of Duty: Modern Warfare 3 + DLC 1
PC

1 099
Nákupem získáte 22 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Modern Warfare 3 naváže na závěr dvojky invazí ruské armády na Manhattan (jako v Crysis 2), k čemuž jsou povolány jednotky Delta Force. Hrát budete za jejich člena jménem Frost (jeden ze dvou nováčků v sériii), který se proletí nad New Yorkem v Blackhawku nebo zkusí potopit ruskou ponorku v řece Hudson. Na monotónnost si ani u dalších čtrnácti misí singleplayerové kampaně určitě stěžovat nebudete: vystřídáte role federálního ruského agenta nebo třeba člena britských SAS. Dostane se vám odpovědí na nejpalčivější otázky, které v hlavě uvízly z minulých dílů.

  Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Tento balíček obsahuje hru Call of Duty: Modern Warfare 3, jednu z nejlépe hodnocených bojových her současnosti a společně s ní je v balíčku i první DLC, které rozšíří jak herní dobu, tak i samotnou hru o mnoho digitálního obsahu, od zbraní až po mapy. Připravte se na kompletní boj, válka začala!!

  Modern Warfare 3 naváže na závěr dvojky invazí ruské armády na Manhattan (jako v Crysis 2), k čemuž jsou povolány jednotky Delta Force. Hrát budete za jejich člena jménem Frost (jeden ze dvou nováčků v sériii), který se proletí nad New Yorkem v Blackhawku nebo zkusí potopit ruskou ponorku v řece Hudson. Na monotónnost si ani u dalších čtrnácti misí singleplayerové kampaně určitě stěžovat nebudete: vystřídáte role federálního ruského agenta nebo třeba člena britských SAS. Dostane se vám odpovědí na nejpalčivější otázky, které v hlavě uvízly z minulých dílů.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Trololo

   Tahle edice z xzone je předražená, koupil jsem klíč za 200kč a jsem spokojenej. neím proč je všechno takle drahý..

  • lopolo28

   To je strašný jak se IW snaží vytáhnout money z lidí tím že to udělá takhle

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Call of Duty: Modern Warfare 3 + DLC 1!