Canyon Capers
Digital

76
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamJazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004428
 • 50 úrovní, každá se 3 úrovněmi dokončení a více způsoby dohrání... najdetě si vlastní cestu ke slávě a bohatství.Doběhněte do konce, sesbírejte všechny předměty a odemkněte unikátní úrovně bombového režimu.Při průchodu kaňony a světy si odemykejte nové postavy, každou s vlastními unikátními schopnostmi.Tuny tajných místností a sběratelských předmětů.Plná podpora Steamu - achievementy, statistiky, žebříčky a pospora cloudu.

  Klasická retro plošinovka jednoduchá na hraní, ale obtížná pro dosažení mistrovství. Máte ještě v živé paměti, jak jste hráli staré dobré plošinovky? Hry, které po vás nechtěly, abyste se učili sto-tlačítková komba, když jste je chtěli úspěšně dokončit? Jestli ano, tak Canyon Capers jsou přímo pro vás!
  Canyon Capers je arkádová plošinovka v retro stylu pro všechny věkové kategorie, vytvořená autory původní hry z roku 1992. V roli Dino Jr. a jeho kamarádů se vydejte na putování kaňony a jeskyněmi starodávných zřícenin na různých historických místech a dosáhněte svého cíle - získat Zlatou ulitu, zdroj veškeré vesmírné moci a velmi krásnou trofej.
  Co dělá ze skvělých plošinovek ze staré školy SKVĚLÉ hry, je jejich pečlivě vyladěná křivka obtížnosti, táhnoucí se od pohodové až po velmi těžkou, a Canyon Capers má křivku obtížnosti, která je strčí všechny do kapsy. Canyon Capers vás donutí spoléhat na vaše smysly a vaši paměť.
  50 úrovní, každá se 3 úrovněmi dokončení a více způsoby dohrání... najdetě si vlastní cestu ke slávě a bohatství.Doběhněte do konce, sesbírejte všechny předměty a odemkněte unikátní úrovně bombového režimu.Při průchodu kaňony a světy si odemykejte nové postavy, každou s vlastními unikátními schopnostmi.Tuny tajných místností a sběratelských předmětů.Plná podpora Steamu - achievementy, statistiky, žebříčky a pospora cloudu.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Canyon Capers? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

pusheen, kocky, catsofınstagram
starwars, hvezdnevalky, obiwankenobi
studioghibli, mujsousedtotoro, doplnkydokuchyne
skladacka, stavebnice
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg