Carnival Games VR: Alley Adventure (PC) DIGITAL
DIGITAL

214
Nákupem získáte 8 kreditů
 • 214 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Arkáda, Virtuální realita, Nenáročná
 • Poznámka: Vyžaduje VR headset.

  UPOZORNĚNÍ: Ke spuštění tohoto obsahu je nutná základní hra Carnival Games VR.

  Carnival Games VR: Alley Adventure představuje dvě zcela nové dobrodružné uličky, šest nových her, na kterých si můžete otestovat schopnosti, a vylepšení stávajících her, která se postarají o zvýšenou znovuhratelnost.

  Vstupte do 2 zcela nových dobrodružných uliček

  Cosmic Corner: vesmírný/mimozemský motiv Jurassic Junction: motiv prehistorické džungle / dinosaurů

  Zahrajte si šest nových her

  Sbírejte body a vydělávejte si lístky, které můžete vyměnit za virtuální ceny u Prize Booth.

  Dino Stacker: Postavte se na hlavu vztyčené dinosauří plošiny a spouštějte náhodný výběr kostek tak, abyste postavili co možná nejvyšší věž.  Gravity Match: Pomocí sci-fi gravitačních pušek chytejte v obrovské rychlosti předměty a palte je zpět na odpovídající předměty, čímž získáte body. Putting Green: Dokončete sérii minigolfových výzev.  Horseshoes: Házejte podkovy na kůl a získejte co možná nejvíc bodů.  Trick Shot: Předveďte své schopnosti v sérii náhodných billiardových šťouchů. Lucky Cups: Vhoďte do mřížky s barevnými pohárky co možná nejvíc pingpongových míčků dřív, než vyprší čas.

  Všech 12 stávajících her z Carnival Games VR se dočkalo vylepšení a úprav pro zvýšenou znovuhratelnost.

  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícími licenčními ujednáními koncového uživatele: http://www.take2games.com/eula/

  ©2017 Take-Two Interactive Software, Inc. 2K, Cat Daddy Games, Carnival Games, Carnival Games VR a jejich příslušná loga logos jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní značky jsou majetkem svých příslušných vlastníků.

  Mějte prosím na paměti, že používá VR může mít vážný negativní vliv na lidské zdraví, mezi což patří příznaky jako nevolnost, bolesti hlavy, zvracení, poškozená rovnováha, dezorientace, poruchy vidění, omdlévání, závratě, záchvaty, tělesná zranění způsobená pádem či poruchou vnímání okolí nebo další obtíže. Hráči berou na vědomí riziko vyvinutí všech těchto příznaků a uznávají, že zodpovědnost za pohyb během používání VR zůstává čistě na nich samotných.

  If experiencing any adverse symptoms during the use of VR, please cease using VR immediately.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Carnival Games VR: Alley Adventure (PC) DIGITAL!