Carrier Command Gaea Mission
PC

(2x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Sci-Fi
Jazyk:
Kód produktu: 17209
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Za kormidlem futuristické letadlové lodě prozkoumej oceány a souostroví otevřeného světa na vzdálené planetě. Plánuj taktické útoky, vydávej příkazy nebo ovládej svoje jednotky přímo v boji. Využij akční a strategické dovednosti a překonej nebezpečného protivníka v rámci dvou samostatných kampaní. Příběhová kampaň Nech se unést strhujícím vyprávěním, vzdoruj nepřízni osudu, a z outsidera se vypracuj až na zkušeného kapitána letadlové lodi. Strategická kampaň Vychutnej si herní model založený na originální klasické hře. Nastav si vlastní obtížnost, rovnováhu sil a vyzvi nepřátelskou loď ke strhujícímu strategickému duelu. Plavba za vítězstvím Křižuj mořem a postupně ovládni 33 unikátních ostrovů ležících v 6 rozličných klimatických zónách. Vybuduj strategickou síť ostrovních základen, znič letadlovou loď svého protivníka a dosáhni tak konečného vítězství! Velení na bojišti Bojuj z pohodlí velitelského křesla za pomoci pokročilé technologie na palubě své lodi. Rozjeď výrobu zbraní, vozidel a jejich vylepšení. Upravuj výbavu jednotek podle okamžitých potřeb. Využívej taktický postup k ovládnutí bojiště. Přímý boj Kteroukoliv jednotku můžeš začít ovládat přímo a vrhnout se tak okamžitě doprostřed zuřící bitvy. Ovládání bojujících vozidel můžeš pohodlně střídat s pohledem na strategickou mapu díky oknu s obrazem v obrazu.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • darkness

   Tato hra je hodně pěkná když pochopíte o co ve hře de tak to je hodně dobrá hru mě získala +

  • dydzej

   Je to remake hry z r. 1988 (Carrier Command) :-)

  • frydla

   Tato hra mě mile překvapila.Jsem opravdu rád za takové to české hry.Jen tak dál kluci z Bohemky.Až to dohraju hodím recenzi, ale zatím jsem spokojen.

  • Tomáš

   K dispozici je demo, ať si mohou lidi zkusit, o čem to je.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Carrier Command je přeneseně vzato růže mezi plevelem. Až tak je originální a jedinečné, v současné době prostě nenajdete podobně laděný titul. Škoda jen několika zbytečných chyb. I tak ale nevidím důvod, proč bych měl šetřit nadšením. Naopak. Tohle válečné tažení si užívám ještě teď.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

grafika se podle mého názoru velmi povedla. napínavý děj a radost hrát :)

Hra má v sobě velký potenciál. Možnost ovládat letedlovou loď vypustit stíhače a pozemní jednotky a moct je ovládat je super. DPI mám 3600 a občas to pokulháývá ,ale jde to. ( zvyk :D) Hra by byla více zábavnější kdyby to byla vesmírná lod a bylo tu na výběr z několika frakcí. Vozidel je málo. Jedno pozemní jedno vzdušné. Jinak vylepší tu jsou ale je to občas nepřehledná.
Za originalitu: 75
Grafické zpracování: 7
3 druhy hry: 10
FPS část: -5
=87

Sledujte nás na instagramu