Cave Story+
SWITCH

999
Nákupem získáte 39 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Arkáda, Akční adventura, 2D plošinovka
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 180 Kč

nebo

 230 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • CAVE STORY+ PRO NINTENDO SWITCH OBSAHUJE
  - hru Cave Story+
  - soundtrack na miniCD
  - barevný manuál v retro stylu

  Jedna z nejznámějších nezávislých her všech dob si nachází cestu i na hybridní konzoli Nintendo Switch. Cave Story + obsahuje kompletní původní vyprávění plného tajemství a hodin rychlého hraní. V této akční adventuře se potkáte se spoustou nápaditých postav a dobrodružství vás zavede do jedinečného světa.  ZACHRAŇTE SVĚT
  Za Cave Story+ stojí uznávaný nezávislý designér Daisuke Amaya (či Pixel, jak je často nazýván svými fanoušky). Unikátní herní svět hry obývá zvídavá rasa stvoření podobajících se zajícům, jmenující se Mimigas. Úkolem hráče je pak zjistit původ světa, zneškodnit zlého padoucha a tím vším zachránit tuto zaječí rasu.  VYLEPŠENÁ GRAFIKA
  Běhání, skákání, střílení, létání a prozkoumávání – to vše vás na vašem dobrodružství čeká. Již na první pohled je pak vidět, že titul si bere inspiraci z klasických her éry osmibitů a šestnáctibitů. Ve verzi pro Nintendo Switch se pak dočkáme upravené „HD“ grafiky.  BOHATÝ HERNÍ OBSAH
  K prozkoumávání toho je doopravdy hodně. Cave Story+ nabízí 7 herní módů, přes 20 epických bossů, 15 rozsáhlých levelů, 10 unikátních zbraní a celkem 4 zakončení. Nudit se rozhodně nebudete.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   bartucio: Omlouváme se za špatný popisek, zřejmě měl dodavatel špatné informace. Už jsme to opravili.

  • bartucio

   Balení neobsahuje klíčenku, pouze hra, soundtrack a manuál.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Cave Story+!