Championship Manager 2010 Special Edition
PC

(1x)
49
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fotbal, Manažerské
 • Kategorie

  PC / PC hry / Sportovní
  Ovládněte Championship Manager 2010 – nejlepší simulace vedení fotbalového klubu je zpět a s sebou přináší zcela nový vzhled a spoustu nových vlastností z nejoblíbenějšího sportu na světě až do vašeho počítače. S komplexním rozvojem tréninkových procesů mohou nyní manažeři zlepšovat jak své taktiky, tak i hráče. Zcela přizpůsobitelný rozvrh a množství různorodých cvičení manažerům umožňuje připravit individuální tréninkový plán ušitý každému hráči na míru a poté trénink sledovat v jedinečném 3D ztvárnění. Celá řada rozmanitých zpráv umožňuje daleko větší přístup k informacím a novinkám z herního světa fotbalu. Vytvořte si vlastní vedení a doveďte svůj tým k úspěchu a slávě.Díky oknu dynamického displeje má hráč obraz skutečného světa přímo před sebou.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Gamst

   prosimvas ,mam takovej dotaz,kdyz si ulozim hru ,a vypnu hru a pak si to chci načíst,tak ja to nemuzu najit kde je Load nebo neco podobnyho,poradte prosim :)

  • Petr

   ta čeština by fakt jako bodla.. angličtina neni problém, ale zdržuje

  • koshen

   prosim bude nekdy nekde cestina?velice by mi pomohla diky

  • ?-?

   Tak mi to přišlo, máš tam manažerskej bloček, plakát a tužku.+ ještě něco, nevim

  • Smrk

   co je na speciální edici speciálního?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Jako kazda hra ma sve plusy a minusy, CMko neni vyjimkou. Zapasovy engine je zcela spatny, ale jinak je hra zpracovana velmi kvalitne, opravdu zde muzeme nalezt vazby na realitu. Proto hru, jako simulaci zivota managera, hodnotim pozitivne.