Chroma Squad (PC) Klíč Steam
DIGITAL

319
Nákupem získáte 12 kreditů
 • 319 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: 2D hra, Taktické, 2D RPG
 • Přizpůsobte si televizní studio: najímejte herce, vylepšujte vybavení, dělejte marketing, vytvářejte zbraně, kostýmy a obří kartonové roboty! Taktické RPG s překvapením: kombinujte schopnosti vašich hrdinů s manévry týmové práce! Propracovaný RPG systém se stromy dovedností, náhodným vybavením, craftěním a větvící se příběh s 3 různými konci! Obří mecha souboj - zničte město abyste zachránili město! Milostný dopis Power Rangers, Tokusatsu a japonské sérii našeho dětství! Ladně animovaný pixel art a chiptune soundtrack zářící jako spravedlnost!

  V taktické RPG hře Chroma Squad se pětice kaskáderů rozhodne skončit v práci a začít svůj vlastní televizní program inspirovaný Power Rangers! Čeká vás obsazování herců, vybavování a vylepšování studia, vytváření zbraní a obřích mechů z lepenky a lepicí pásky. A po zapnutí kamer ovládáte svých pět bojovníků v barevných kombinézách v dramatických tahových bitvách!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Chroma Squad (PC) Klíč Steam!