Cities: Skylines - Green Cities (PC DIGITAL)
DIGITAL

279
Nákupem získáte 11 kreditů
 • 749 Kč Skladem

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Budovatelské
Hra také dostupná pro:  PS4XONEPC
 • Patro po patře, budova po budově, ulice po ulici: Nové proekologické budovy, nové speciální budovy, nové alternativní budovy pro služby, nové unikátní budovy, elektrické automobily, nové parky - 350 nových prvků poskytujících jedinečnou, novou podobu hře  Cities: Skylines. Chtěl bych být výjimečný, jsi tak velmi výjimečný: Nové, specializované opce pro všechny městské oblasti a poprvé ve hře specializace, které lze rozvíjet. Tedy jaký, Tedy jaký, Tedy jaký je scénář: 3 nové scénáře, 4 nové opce politiky a nový Monument, aby tví kamarádi zezelenali závistí. Proč se ptáci zdají být najednou stylovější: Samozřejmě jsme přidali nový klobouk pro Tweetera.

  Odpověz na volání přírody

  Cities: Skylines - Green Cities přidává nové možnosti pro hráče, kteří chtějí města přátelská vůči přírodě. Přídavek nabízí 350 nových prvků k základní hře, zajišťuje obrovský výběr nových vizuálních opcí, přátelských vůči prostředí budov, organických obchodů, elektrických vozidel a nových služeb navržených tak, aby znečištění bylo smutnou písní minulosti.

  Hráči mohou vytvořit rozdílná města nebo jednat zcela proekologicky s nárůstem populace ve městě. Nové služby ve hře a budovy se objevují vedle modifikací hluku a znečištění životního prostředí, konečně mohou udělat nebe bezpečnější pro Tweetera.

  Charakteristika hry:

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Cities: Skylines - Green Cities (PC DIGITAL)!