Cities: Skylines - Rock City Radio (PC DIGITAL)
DIGITAL

84
Nákupem získáte 3 kreditů
 • 749 Kč Skladem
 • 84 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Budovatelské
Hra také dostupná pro:  PS4XONEPC
 • Ke spuštění vyžaduje základní hru Cities: Skylines (verze pro Steam).

  Toužíte po tom, abyste se během cesty do školy/práce vyřádili při poslechu skvělých písníček, místo toho, abyste šíleli v dopravních zácpách? Můžete o každém předměstí, které jste kdy projektovali, říct, že „válí"? Cities: Skylines obsahuje skladby, na které jste vždy čekali! Nová rocková rozhlasová stanice útočí během vašich cest na plné pecky díky výběru skladeb od grunge a klasického rocku po sleaze rock a metal. Radio Rock je ideálním hudebním doprovodem k tomu, abyste si postavili vlastní Detroit Rock City - jen se pokuste nedemolovat hotelové pokoje!

  Balíček Rock City Radio obsahuje následující skladby:

  Blazing Pearls - It Wasnt Built To Last Blazing Pearls - Stardog California Saints - Diamonds And Stones California Saints - The Rose on Sunset Catskills - Without You Catskills - You And I Chromosphere - Clusters Chromosphere - The Paradox Lucidity Dreams of Utopia - Taste of Love Dreams of Utopia - Your Temple Freewheelin - 7 Years to Life Green River - Could Have Been Me Green River - Road to Ruin Green River - Three Days of Peace NESTOR - Dont Leave Me Dry NESTOR - Lose Myself

  ©2016 Paradox Interactiwe™. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Cities: Skylines - Rock City Radio (PC DIGITAL)!