Citrouille (PC DIGITAL)
DIGITAL

239
Nákupem získáte 9 kreditů
 • 239 Kč Ihned ke stažení
 • Arkádová plošinovka Citrouille představuje malou rozkošnou čarodějku na výpravě za sladkostmi. Navzdory skutečnosti, že hra působí dětským dojmem, hratelnost je nemilosrdná. Nemůžete skákat, musíte se spolehnout na magické žebříky, kouzla a power-upy, abyste zvládli úrovně. Tváří v tvář nebezpečí, čelté své nemesis, pokryjte svět květinami a shromažďujte sladkosti, které si zasloužíte!
  Příběhový režim:
  Hrajte jako Praline nebo Vanille, dvě hlavní hrdinky, přes více než 50 úrovní v 5+ jedinečných světech. Pokud je cesta příliš složitá, můžete spolupracovat s přítelem na rozdělené obrazovce. Ale dávejte si pozor, budete sdílet počet životů. Také vaše kouzla nebo zbraně nerozlišují, zda je to přítel nebo nepřítel.
  Režim Versus:
  Dva až čtyři hráči mohou soupeřit na rozdělené obrazovce. Anis a Reglisse, dvě antagonistky, se připojují k boji, o aby získaly svůj podíl z kořisti. Na výběr máte dva různé režimy, pro každý s pěti jedinečnými arénami:
  Death match: poslední hráč na bojišti vyhrává Časový limit: vyhrává hráč s největším počtem květin na obrazovce ve chvílí, kdy vyprší čas. Herní funkce: 
  Čtyři hratelné čarodějky, každá s vlastním jedinečným kouzlem Pokryjte zemi květinami, abyste vyhráli a dobili svou sílu Netřeba skákat, přivolejte magické žebříky, abyste se dostali dál Otevřete dárkové balíčky s překvapením, najděte smrtící zbraně a rozdrďte své nepřátele Spolupracujte s přítelem v režimu kampaně nebo soupeřte na rozdělené obrazovce 30 minutová kampaň, pokud nezemřeš, ale určitě ano... Okouzlující grafika
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Citrouille (PC DIGITAL)!