Civilization V - Game of the Year Edition
PC

(1x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 12 let
Štítky: Budovatelské, Tahové
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 15400
 • Civilization V vám nabídne nejen novou 3D grafiku, ale také spoustu novinek jak v singleplayeru, tak i multiplayeru. Civilization V slibuje více civilizací, jednotek a různých vylepšení pro povznesení vaší říše. Hratelnost je usměrněna tak, že je rychlejší a podmanivější. Interface je velmi snadno zvládnutelný, blízký fanouškům RTS a akcí. Zvolit budete moci jak kompetitivní, tak kooperativní styl hry. Vaše jednotky budou moci získávat zkušenosti a různé upgrady jako například bonusy pro boj s určitými typy nepřátel nebo schopnost používat i nepřátelských tras. Vedle nových technologií se můžete těšit také na úplně nový technologický strom, který nabídne oproti minulým dílům zcela rozdílné cesty, jak se dostat na určitou úroveň vyspělosti. Vytvoř svůj vlastní svět!

  Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Edice Game of the Year Edition obsahuje oproti běžné plno dodatečného obsahu, který se jinak platí: všechny Cradle of Civilization Map packs, oba Civilization and Scenario Pack: Španělé a Inkové, Civilization and Scenario Pack: Polynesia, Multiplayer Map Pack a oficiální digitální soundtrack.

  Civilization V vám nabídne nejen novou 3D grafiku, ale také spoustu novinek jak v singleplayeru, tak i multiplayeru. Civilization V slibuje více civilizací, jednotek a různých vylepšení pro povznesení vaší říše. Hratelnost je usměrněna tak, že je rychlejší a podmanivější. Interface je velmi snadno zvládnutelný, blízký fanouškům RTS a akcí. Zvolit budete moci jak kompetitivní, tak kooperativní styl hry. Vaše jednotky budou moci získávat zkušenosti a různé upgrady jako například bonusy pro boj s určitými typy nepřátel nebo schopnost používat i nepřátelských tras. Vedle nových technologií se můžete těšit také na úplně nový technologický strom, který nabídne oproti minulým dílům zcela rozdílné cesty, jak se dostat na určitou úroveň vyspělosti. Vytvoř svůj vlastní svět!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Houffr: Ano, je to Steamovka :)

  • Houffr

   dá se přidat na steam??

  • Gerny

   jasně, že dá tady - http://civilization5cz.forumczech.com/

  • Chrobak

   dá se někde stáhnout čeština? díky

  • racochejll

   je to doma a je to jedním slovem:"boží"!

  • Gerny

   Snad jo, už vychází asi 3 měsíce nebo jak dlouho...

  • racochejll

   Bude tato hra vydána ještě před vánoci? Chtěl bych ji objednat jako dárek k vánocům.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Výborná strategie, pro milovníky tahových strategii velmi dobrá hra. Až na to že je to celé v angličtině tak super. Kdo umí trochu více anglicky a neni línej si to přeložit tak je to snad nejlepší strategie.

Sledujte nás na instagramu