Civilization V Gold Edition
PC

399
Nákupem získáte 16 kreditů
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "2000133" ["cena"]=> string(3) "139" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "1" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "1" } }
 • 139 Kč Ihned ke stažení
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Budovatelské, Tahové
 • Civilization V vám nabídne nejen novou 3D grafiku, ale také spoustu novinek jak v singleplayeru, tak i multiplayeru. Civilization V slibuje více civilizací, jednotek a různých vylepšení pro povznesení vaší říše. Hratelnost je usměrněna tak, že je rychlejší a podmanivější. Interface je velmi snadno zvládnutelný, blízký fanouškům RTS a akcí. Zvolit budete moci jak kompetitivní, tak kooperativní styl hry. Vaše jednotky budou moci získávat zkušenosti a různé upgrady jako například bonusy pro boj s určitými typy nepřátel nebo schopnost používat i nepřátelských tras. Vedle nových technologií se můžete těšit také na úplně nový technologický strom, který nabídne oproti minulým dílům zcela rozdílné cesty, jak se dostat na určitou úroveň vyspělosti. Vytvoř svůj vlastní svět!
  Edice Gold Edition obsahuje oproti běžné plno dodatečného obsahu jako je DLC Civilization V: Gods and Kings, všechny Cradle of Civilization Map packs, oba Civilization and Scenario Pack: Španělé a Inkové, Civilization and Scenario Pack: Polynesia, Multiplayer Map Pack a oficiální digitální soundtrack.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Tomáš Pavlata

   Posliceksmrti: jedná se o stejnou hru.

  • Gerny

   Není, češtinu si musíš stáhnout...

  • Mirek

   Chtěl bych se zeptat je to v češtině teda aspoň s čekýma titulkama?Předem dík za odpověď.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Civilization V Gold Edition!