Civilization V: The Complete Edition
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: Budovatelské, Tahové
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 18126
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Edice Complete Edition obsahuje oproti běžné plno dodatečného obsahu, který se jinak platí: všechny Cradle of Civilization Map packs, oba Civilization and Scenario Pack: Španělé a Inkové, Civilization and Scenario Pack: Polynesia, Multiplayer Map Pack a oficiální digitální soundtrack, dále dlc Brave New World a Gods and Kings.

  The Complete Edition z dílny Firaxis Games přináší milovníkům strategií v jediném obřím balení kompletní Civilization V. Taková nabídka tu ještě nebyla. Civilization V: The Complete Edition hráčům umožňuje vžít se do role některého ze 43 jedinečných historických vůdců, válčit, vést diplomatická jednání, provádět špionáž, zakládat náboženství a objevovat nové technologie a vybudovat tak nejsilnější říši v celých dějinách lidstva. Civilization V: The Complete Edition nabízí téměř neomezené možnosti dobývání světa. Součástí balení je původní cenami ověnčená strategie Sid Meiers Civilization V, výborně hodnocené datadisky Gods and Kings a Brave New World, nový scénář Conquest of the New World Deluxe Scenario a veškerý dosud vydaný dodatečný obsah.V novém scénáři Conquest of the New World Deluxe Scenario, jehož děj je zasazen do roku 1492, se hráči mohou vydat jménem evropských velmocí na pouť přes Atlantský oceán a pátrat po západní cestě do Číny a Indie. Nová verze Deluxe Scenario, která byla dříve součástí balíku Double Civilization and Scenario Pack: Spain and Inca, přináší větší počet civilizací, rozšířený technologický a vývojový strom, nový systém bodů vítězství a řadu nových budov, divů, surovin a podobně. podmanivější. Interface je velmi snadno zvládnutelný, blízký fanouškům RTS a akcí. Zvolit budete moci jak kompetitivní, tak kooperativní styl hry. Vaše jednotky budou moci získávat zkušenosti a různé upgrady jako například bonusy pro boj s určitými typy nepřátel nebo schopnost používat i nepřátelských tras. Vedle nových technologií se můžete těšit také na úplně nový technologický strom, který nabídne oproti minulým dílům zcela rozdílné cesty, jak se dostat na určitou úroveň vyspělosti. Vytvoř svůj vlastní svět!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   ilja: Odpověď na všechny tři otázky je... ano! :)

  • ilja

   mám par dotazů o té hře 1) je tam v tom i celá hra 2) je to dvd 3) jestli v tom obalu je kod na steam

  • Daniel

   Chtel bych se zeptat, zda-li hra funguje na win8? Diky.

  • Gloky

   Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli se hra dá vložit na steam, nebo jde o non-steam prodej.

  • Jirka

   Dobrý den, dá se někde sehnat četina do hry?

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, bohužel to Vám nejsme schopni říci, ale pokud pořídíte hru, můžete si to přihlásit celé na nový kód, savy budou sedět.

  • davidjaho

   Chtěl bych se zeptat, jestli bude fungovat kód k edici i když už vlastním základní hru?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Civilization V: The Complete Edition!

Sledujte nás na instagramu