Commando Jack (PC DIGITAL)
DIGITAL

259
Nákupem získáte 3 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1004473" ["cena"]=> string(3) "259" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 259 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Tower Defense
 • Hra získala ocenění Top 20 v soutěži "Beautiful Game" od Microsoftu.
  Tower Defence hra, která vám dovolí posadit se do věže a rozdat si to s nepřítelem tváří v tvář!
  Jste Commando Jack, ten nejhorší, nejprotivnější a nejdrsnější voják na planetě Zemi a je na vás, abyste zachránili svět před mimozemskou invazí. Postavte bludiště z věží, abyste mimozemšťanům znepříjemnili cestu, a když to nebude stačit, vrhněte se sami ke spoušti děl a sejměte ty cucáky osobně!
  Zabijácké vlastnosti:
  46 úrovní.Kampaň, Nekonečná hra, Elemental, kombinované herní režimy.38 vylepšení.21 zbraní.3 speciální schopnosti.Vícestupňové úrovně.21 nepřátel.2 Mega BossovéUAV - Létá kolem bojiště a shazuje granáty!Vypusťte obří jadernou bombu!Systém hodnocení věží.Systém vylepšování bojových technologií.Tower Defence s možností hrát z vlastního pohledu. Naprosto unikátní!Ohromující grafika, plně ve 3D.Vytvářejte si svoje vlastní strategická bludiště z věží.Tuny úrovní a hodiny hraní.Seberte tři hvězdičky v každé úrovni.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Commando Jack (PC DIGITAL)!