Company of Heroes GOTY
PC

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Real-time strategie, Světová válka
 • Strategie s tématikou 2. světové války a původem z dílny tvůrců titulů jako Homeworld nebo Warhammer 40 000: Dawn of War. Company of Heroes vzniká na technologii Essence enginu vybaveného fyzikálním základem Havok 3.0. Fyzika a kompletně zničitelné prostředí je samozřejmostí a zaručuje, že žádné dvě bitvy nebudou probíhat stejně. Hra rovněž nabízí pokročilou AI jednotek. Komu by snad navíc nestačil singleplayer, pro toho Relic připravili multiplayerový mód hratelný přes LAN i Internet a s podporou dvou až osmi hráčů. Podíváme-li se na Company of Heroes podrobněji, onen singleplayer je tvořen kampaní, jejíž příběh sleduje osudy tzv. Able Company, skupiny odvážných chlapů, kteří se během invaze do Normandie vypořádávali s některými obzvlášť smělými misemi. Události a postavy jsou to převážně fiktivní, nicméně řada map a lokací byla vytvořena podle skutečných předloh. Jádro hry tvoří akce a intenzivní bitvy. Výše zmíněná fyzika přitom hraje důležitou roli. Zajímavým prvkem jsou jednotky důstojníků, vůdců, kteří rozdávají rozkazy a smluvenými signály rukama pomáhají vést méně zkušené vojáky bitevní vřavou. Singleplayer je tedy hratelný pouze za spojenecké jednotky. V multiplayeru si však budete moci sami zvolit stranu.
  Hra neobsahuje české titulky, je pouze v angličtině!

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Norx

   Zkuste zadat seriový číslo na steam. Tuším, že THQ to přenesli na Steam než zanikli. Dostanete dvě verze na steamu, normální a (new steam version) tak to by Vám mělo pomoc. Nejspíš to bude chtit hry stáhnout přes steam.

  • Throin

   Ahoj, mám stejný problém a nevím co s tím :/ ... Také by se mi hodila pomoc :/

  • Martin

   Zdravím.Zakoupil jsem s u vás v pátek Company of Heroes GOTY a hra po spuštění neustále píše wrong disc inserted..Mám doma ještě jeden kus od konkurenčního obchodu a ten nefunguje taky.Koukal jsem na to na internet a dočetl jsem se,že tento problém je pouze s GOTY verzí a nikdo neví,co s tím..Může mi někdo poradit co s tím?(na obale odkazují na technickou podporu zaniklé společnosti THQ,takže je mi to na nic)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Company of Heroes GOTY!