Conglomerate 451 (PC) Early Access Klíč Steam
DIGITAL

499
Nákupem získáte 5 kreditů

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
 • RPG Conglomerate 451 to je krokovací dungeon z pohledu první osoby, s prvky roguelike, odehrávající se v kyberpunkovém světě.

  Jste generálním ředitelem speciální agentury, kterou Senát města Conglomerate pověřil obnovením pořádku v sektoru 451 ovládnutém zkorumpovanými korporacemi. Díky poslední ústavní vyhlášce můžete vytvářet lidské klony. Sestavte si svůj vlastní tým, manipulujte s DNA, vycvičte své agenty, vybavte je špičkovými zbraněmi, vyberte které kybernetické končetiny implementujete a vyšlete vojáky na bitevní pole s jediným cílem: vymýtit zločin a obnovit pořádek za každou cenu.

  Klíčové vlastnosti: 

  Spravujte své zdroje: využívejte své vlastní oddělení pro výzkum a vývoj pokročilých technologií, odemykejte nové funkce, oprávnění a možnosti postupu Více než jen úpravy těla: kromě zdokonalení v manipulaci se zbraněmi a zbrojemi, zdokonalte tělo pomocí vyměnitelných kybernetických implantátů, které zcela změní schopnosti a použitelnost agenta. Systém bolesti a zranění: i ty nejmenší rány mohou mít trvalý účinek. Zranění agenti riskují vytvoření trvalých traumat, která je budou pronásledovat v dalších misích. Procedurální kybernetické dungeony: užívejte si oblíbené plížení dungeony, navíc doplněné o technologii budoucnosti, během procedurálně generovaných misí Jestli zemřete ve hře... Každá mise může být vaší poslední kvůli trvalé smrti agenta. Zvažte každý krok, protože pokud agent zemře v bitvě, bude navždy ztracen. Hackněte svět: vstupte do kyberprostoru a vydlážděte si cestu dřív než konkurence, abyste získali klíčové informace a díky tomu také převahu


  Později bude doplňeno...

  Drogy a poruchy: nakupujte syntetické drogy, abyste dočasně posílili své agenty, ale počítejte s rizikem vzniku duševních poruch*.
  Perky a mutace: vaši agenti mohou nabýt speciální dovednosti (perky) a získat mutace *.
  Diplomacie *: mluvte s Narky na ulicích města a získejte od nich laskavosti.

  * Nebude v první verzi dřívějšího přístupu.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Conglomerate 451 (PC) Early Access Klíč Steam!