Control
XBOX

1 149 1 449 Kč

Sleva platí do 14. 10. 2021

Nákupem získáte 15 kreditů 0 kreditů
Kredit boost získáte ještě minut
 • 1 149 Kč
  Skladem
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, TPS
Hra také dostupná pro:  PS4
 • Ve hře Control se ujímáte role Jesse Faden, která se snaží získat kontrolu nad agenturou jako její nový ředitel, kdy v průběhu dějové linky odhalujete i tajemství z osobního života hlavní hrdinky. Svět hry Control má svůj vlastní příběh, stejně jako spojenci, které Jesse potká na své cestě.


  VLASTNÍ STYL
  V různorodém nepředvídatelném světě mezi vysokými budovami New Yorku na vás čekají zajímavé lokace, vedlejší úkoly a různá tajemství. Jistě ale také natrefíte i na nepřátele, které budete moci porazit díky vámi definovanému hernímu stylu, jenž využívá nadpřirozené schopnosti, upgrady a upravitelnou munici.

  Control

  ZNIČITELNÉ PROSTŘEDÍ
  Při soubojích se můžete spolehnout na dynamické a plně zničitelné prostředí, poskytující téměř nekonečné možnosti. Ponořte se do světa plného temnoty, kde každodenní realita je ovlivněna vlivy, které nejsou z tohoto světa.

  remedy
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Remedy je zpátky a v plné síle. Control ukazuje, že Quantum Break byl pouhý přešlap a že finské studio stále umí tvořit ty nejlepší hry. Čeká vás tak perfektní hratelnost v poněkud podivném avšak chytlavém příběhu. Nebýt řady technických chyb, hra by klidně mohla pomýšlet na vyšší hodnocení.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Control!