CortexGear: AngryDroids (PC DIGITAL)
DIGITAL

129
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 129 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
 • Náročná a dobrodružná akční hra, ve které jde o logické myšlení při hledání slabin nepřítele, procházení pastí a řešení hádanek. Budete háčkovat počítače, používat triky a komba. 

  Hlavní postava je Alien, hacker, který převzal kontrolu na CortexGear (robotem s implantovaným mozkem) a který se snaží zničit zlé droidy. Alien je jedním z posledních přeživších z Cortexové války, která byla vedena proti droidům. Je z generace vylepšených Cortex vojáků a jeho háčkovací schopnosti jsou opravdu na pokročilé úrovni. Objevte děsivý příběh světa, který je napaden droidy.

  Vlastnosti a funkce hry:

  Multiplayer (Cross platform). Režim přežití. 20 náročných úrovní. Více než 6 hodin kampaně. Náhodní nepřátelé 35 různých nepřátel Více než 100 různých zbraní

  CortexGear: AngryDroids is protected by copyright laws and international copyright treaties, as well as other intellectual property laws and treaties. This game ‘’ CortexGear: AngryDroids’’ is licensed, not sold. Published and distributed by JH12world.© Copyright 2015 JH12world. All rights reserved. Powered by Unity3D Technology.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí CortexGear: AngryDroids (PC DIGITAL)!