Cossacks GOLD Edition
PC

(2x)
49
Nákupem získáte 2 Kredity
Štítky: Real-time strategie, Středověk
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11325
 • Cossacks II je postavena na výrazně upravené verzi enginu z původní hry, umožňujícím optimální kombinaci 2D a 3D technologií. Cossacks II je vytvářena s cílem zaujmout nejen fanoušky série, ale také nové hráče. Používá intuitivní ovládání a modernizované ekonomické systémy. Hráči nebudou muset trávit kvanta času u mikromanagementu a sbírání surovin, tím hlavním je zde strategie a taktika. Vzhledem k tomu, že je dílo zasazeno do období Napoleonských válek, budete moci ve hře objevit rozličné historické jednotky a formace. Armády, v jejichž čelech budou postavy jako sám velký Napoleon, generál Kutuzov, Blucher, aj., budou opět tvořeny velkým množstvím vojáčků - až 64 tisíci. Velký prostor bude dán také diplomacii. Svou roli sehraje ale i morálka a únava. Na výběr budete mít ze šesti národů - Francouzi, Britové, Rakušané, Rusové, Prusové a Egypťané. Každý z těchto národů se bude pochopitelně od těch ostatních v něčem odlišovat. Mohou to být určité specifické prvky v technologickém rozvoji, strategii, jednotkách, hlavně tedy ale v architektuře. V multiplayeru, který budete moci hrát přes LAN, budete mít na výběr ze dvou módů - Skirmish a Battles. Ve druhém jmenovaném bude k dispozici šest historických bitev. Při hře přes Internet vám budou nabídnuty jiné dva módy - Custom a Ladder. První se bude podobat hře přes LAN, v druhém budete se soupeřem bojovat o nadvládu Evropy.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  GOLD edice obsahuje první díl Cossacks: European Wars (anglicky) a druhý Cossacks II: Napoleonské války (v češtině).

  Cossacks II je postavena na výrazně upravené verzi enginu z původní hry, umožňujícím optimální kombinaci 2D a 3D technologií. Cossacks II je vytvářena s cílem zaujmout nejen fanoušky série, ale také nové hráče. Používá intuitivní ovládání a modernizované ekonomické systémy. Hráči nebudou muset trávit kvanta času u mikromanagementu a sbírání surovin, tím hlavním je zde strategie a taktika. Vzhledem k tomu, že je dílo zasazeno do období Napoleonských válek, budete moci ve hře objevit rozličné historické jednotky a formace. Armády, v jejichž čelech budou postavy jako sám velký Napoleon, generál Kutuzov, Blucher, aj., budou opět tvořeny velkým množstvím vojáčků - až 64 tisíci. Velký prostor bude dán také diplomacii. Svou roli sehraje ale i morálka a únava. Na výběr budete mít ze šesti národů - Francouzi, Britové, Rakušané, Rusové, Prusové a Egypťané. Každý z těchto národů se bude pochopitelně od těch ostatních v něčem odlišovat. Mohou to být určité specifické prvky v technologickém rozvoji, strategii, jednotkách, hlavně tedy ale v architektuře. V multiplayeru, který budete moci hrát přes LAN, budete mít na výběr ze dvou módů - Skirmish a Battles. Ve druhém jmenovaném bude k dispozici šest historických bitev. Při hře přes Internet vám budou nabídnuty jiné dva módy - Custom a Ladder. První se bude podobat hře přes LAN, v druhém budete se soupeřem bojovat o nadvládu Evropy.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (10)

  • Jan

   nemůžu ji nikde sehnat

  • PVD

   Erik: no comment. Nemám moc dobré PC, ale rozhodně by stačit mělo.
   Eduard Bartas: to není tak hrozné, možná při více jednotkách pocítíš už kousání, nevím..

  • Anonym

   čeština conquest

  • Eduard Bartas

   Tak sem si to koupil a jede to plynule na max rozliseni jen tak 1 za 2 hodinky se to sekne na 1 min ale pak se to zase rozjede ale nasrali me s tou campani je tak tak 8 misi a za den nemate co delat to same battles a skirmis taky nejak 8 map docela kratky ale jinac dobry

  • Ice bone

   no ja sem hral akorad demo na PC ale sokovalo me ze demo melo 1,5 gyga tak sem prave zvedavej na tu hru protoze mi pripadla dobra obcas chaoticka ale zajimava .. na mem PC ( atlon barton ) jen znacku napisu nebudu to cele vypisovat se to ani 1 neskublo na to ze je to prumernej PC dobrej na hry

  • Aleš Mikeš

   Erik: Vrat se do pralesa ty primitive, takhle mluv u Vás na hnoji né tady mezi slušnými lidmi raple.

  • Slavkov

   Ten PVD má - pokud se to nějak nezměnilo 2.6GHz procesor, 1.5Gb RAM a grafiku Radeon 128mb. A to by stačit mělo. Navíc jsou i lidé, kteří by si rádi zahráli C2, ale mají horší PC, takže se jim to dost trhá. Hra je technicky velmi špatně nakonfigurovaná.

  • Erik

   Mam si Cossacks 2 kupit alebo nie ? Je to dobre ? Diki !
   P.S: PVD,jebli kokot.Zato ze ty mas kripel PC,tak z teho Cossacks 2 neobvinuj ! PVD : HW nároky jsou strašné a technické zpracování tudíž nic moc. Si obycajny curak skurveny ,jebli kokot vydrbany ! Jdi do pice kretene !

  • PVD

   Imperial Glory je docela zajímavá hra.
   Ale já osobně bych řekl, že Cossacks EW a jeho datadisky byly lepší, jak celé Cossacks 2. Myslím tím, co přinesli za novinky a tak.
   Vždyť nyní nemůžu v Cossacks 2 pořádně hrát obyčejné Random map.
   Jo a kdo nemá českou verzi hry, kta si může stáhnout češtinu opět na fanwebu http://rts-game.com

  • Antik

   Cao lidicky Cossacks sem jeste nehral ale mam rad strategie tesim se na Napoleonsky valky.Hral sem Amerikan konqvest takze bych rekl ze pomalu vsechny strategie sou dobre jo a chci rici ze hra Imperial Glory taky neni k zahozeni zlaste bytvy na morich |:-)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Dobrá hra za dobrou cenu, rozhodně mě baví (Napoleonic wars)

Europen Wars-Dobře vypracovaná strategie,mnoho možností,které v novodobých strategiích nenajdete(bohužel)...
Určitě doporučuji pro příznivce vojenských strategií...

Sledujte nás na instagramu