Crash Time 2 - Alarm for Cobra 11
PC

(3x)
199
Nákupem získáte 2 Kredity
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Kategorie

  PC / PC hry / Závody
  PC / PC hry / Simulace
  Připalte dálnice jménem zákona. S velkou rychlostí hoňte zločince, doprovázejte důležité politiky, převážejte cenné zboží nebo si prostě jen užívejte jízdu 200 km/h. Předveďte neuvěřitelné akrobatické kousky, buďte svědky senzačních velkých bouraček a dostaňte mimořádné úkoly jako např. speciální off road mise. Připravte se pálit gumy! 40 tratí a více než 20 modelů automobilů s realistickým vizuálním systémem pooškození. 50 úchvatných misí a různých prémiových úkolů. Obrovské množství sběratelských a dalších exotických vozů. Prozkoumejte město, abyste chytili zločince a našli prémiové mise.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • Ilegalne

   Tom 749 musíž stisknout něco na vol. či gemepadu.

  • Somp

   Ahoj, poradíte mi kde sehnat savy do hry prosím?

  • Tom_794

   Ví někdo, jak lze změnit v multiplayeru druhé auto, které se ovládá volantem či gamepadem? Žádnou klávesou mi to nejde změnit.

  • ULTRAMARINE

   je to dobre ze to neni cesky,aspon se naucite anglicky aby ste to mohli hrat

  • ilegalne

   Bez cz ani cz titulky notoje blbý, ale i tak sito asi koupim.

  • Armies

   Bez CZ? no to je skoda...zrovna u tohoto dilu bych CZ doporucil...

  • Somp

   Na tuhle hru se moc těšim. Předchozí díly byly taky moc dobrý. Snad to vyjde už teď v březnu.

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Hře chybí ty nedodělky, které by hru posunuly dále. Synetic bohužel vydával nové díly Kobry 11 co rok. Možná i to se mu stalo osudným. Vývojáři chtěli a údajně pracovali i na World Racing III.Co se týče Crash Time, závody a akce v provozu jsou zábavné a hodně adrenalinové. Dá se ve hře pěkně vyřádit.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

trapnost

Pokrok oproti jiným hrám. Licence sice chybí, ale radost z hraní se zvyšuje. Tadle hra je vcelku dobrá, ale mě se více líbilo Crash Time 1 :P

Už po několikáté vydané pokračování stále té samé hry. Asi si autoři berou inspiraci v EA Sports. Tohle už opravdu není vtipné, jako mini datadisk prosím, ale tohle je trapné. Od prvního dílu se prakticky nezměnilo NIC. Stále ty samé mise, přehnané a nereálné bouračky, stereotyp, atd. Většina z vás stejně mezi jednotlivými díly nepozná žádný rozdíl. A to není dobré.