Crusader Kings II: Conclave (PC DIGITAL)
DIGITAL

319
Nákupem získáte 12 kreditů
 • 319 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Středověk, Grand Strategy
 • Vyžaduje základní hru Crusader Kings II (verze pro Steam).

  Crusader Kings II: Conclave to je významné rozšíření pro hru Crusader Kings II a a jeho vydání je doprovázeno novým balíčkem Content Pack, a spolu přináší na váš počítač velkolepost a rozmanitost středověku.

  Conclave rozšiřuje a posiluje roli vazalů a mění vliv řídící rady na vaše rozhodnutí. Nyní každý poddaný kníže bude očekávat, že ho vyslyšíme, i v případě, že nemá žádné pravomoce, a ti opomíjení budou s největší pravděpodobností se stavět proti vám. Vyrovnejte dovednosti a sílu členů rady, abyste udrželi svou dynastii bezpečnou a silnou. Ignorujte silné podřízené na vlastní nebezpečí, anebo si jednoduše kupte jejich loajalitu. 

  Herní vlastnosti:

  Rady nyní mohou hlasovat pro změnu reálných zákonů - nebo se můžete pokusit omezit jejich sílu a vliv Upravený vzdělávací systém pro královské děti, s novými vlastnostmi a událostmi Nový diplomatický systém, který upřednostňuje manželská spojenectví a pakty o neútočení, stejně jako možnosti koalic Zdokonalený vojenský model boje s větším důrazem na morálku a nová pravidla pro žoldnéřské oddíly

   


  ©2016 Paradox Interactive™. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Crusader Kings II: Conclave (PC DIGITAL)!