Crusader Kings II: DLC Collection (PC DIGITAL)
DIGITAL

2 519
Nákupem získáte 100 kreditů
 • 2 519 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Real-time strategie, Středověk, Grand Strategy
 • DLC Collection obsahuje:

  Crusader Kings II: Dynasty Shields Crusader Kings II: Mongol Faces Crusader Kings II: Songs of Albion Crusader Kings II: Songs of Faith Crusader Kings II: Ruler Designer Crusader Kings II: Songs of the Holy Land Crusader Kings II: African Unit Pack Crusader Kings II: Songs of the Caliph Crusader Kings II: Sword of Islam Crusader Kings II: Dynasty Shield II Crusader Kings II: Legacy of Rome Crusader Kings II: Byzantine Unit Pack Crusader Kings II: African Portraits Crusader Kings II: Songs of Byzantium Crusader Kings II: Sunset Invasion Crusader Kings II: Russian Portraits Crusader Kings II: Russian Unit Pack Crusader Kings II: Songs of the Rus Crusader Kings II: The Republic Crusader Kings II: Mediterranean Portraits Crusader Kings II: Songs of Prosperity

  Evropa se utápí v chaosu. Státy jsou roztříštěné do drobných lén, císař bojuje s papežem, a Svatý otec prohlásí, že všem, kteří půjdou osvobodit Svatou zemi, budou odpuštěny jejich hříchy. Nyní je čas vzít situaci pevně do rukou. Rozšiřte své země a naplňte své pokladny, jmenujte vazaly, popravte zrádce a zaveďte nové zákony, zatímco budete jednat se stovkami šlechticů. Vytvořte nejsilnější dynastii středověké Evropy! Silný král bude vždy mít přátele, aby jej podpořili. Ale pozor na to, jak vládnete! V království může vzniknout problém, když se z věrného vazala stane tvrdý soupeř. Buďte připraveni zvýšit prestiž a poslouchejte, jak svět šeptá vaše jméno v úžasu.

  V Crusader Kings II budou hráči ovládat jedny z největších křesťanských dynastií na Západě, pokoušet se dobýt celou Evropu a osvobodit Svatou zemi. Hra se zabývá jedním z nejdobrodužnějších období ve světové historii. Středověká Evropa ožívá v tomto epickém titulu plná bohaté strategie a taktické hloubky.

  Začněte hru v roce 1066 a vytvořte tak 400 let evropské historie.
  Vžijte se do role křesťanského šlechtice a prosazujte jej napříč věky aby se stal od hraběte až samotným císařem. Shromážděte dostatek prestiže pro každou postavu, za kterou budete hrát, podporujte tak slávu svého rodu. Rozšiřte své feudální panství na úkor svých konkurentů. Rozluštěte spiknutí svých dvořanů a vazalů Obnovte křížové výpravy, ubraňte se proti útoku mongolské armády a vytvořte feudální národy. Bojujte s papežem o kontrolu nad biskupy. Prožije středověk až s 32 dalšími hráči v multiplayerovém režimu pro více hráčů

  ©2013 Paradox InteractiveTM. Obchodní známky patří jejich výhradním vlastníkům. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Crusader Kings II: DLC Collection (PC DIGITAL)!