Crusader Kings II: Monks and Mystics (PC DIGITAL)
DIGITAL

319
Nákupem získáte 12 kreditů
 • 319 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Středověk, Grand Strategy
 • Vyžaduje základní hru Crusader Kings II (verze pro Steam).

  Po staletí mají opatství v Evropě posvátné poslání - udržovat plamen svatého poznání v éře nepokojů a držet světské mocnosti na správné cestě. Na východě, tajemná nová sekta hledá ty, kteří se odklonili od cesty Proroka a  používají-ne-až-tak-jemné prostředky, aby připomenuli bezvěrcům o síle Boží moci. Naproti tomu, ve stínech, alchymisté a náboženští uzurpátoři vyzývají současný pořádek světa. Pověsti o temných obětováních se šeptají v tavernách po celém známém světě.

  V rozšíření Crusader Kings II: Monks & Mystics budete nadále objevovat náboženské aspekty a charaktery, které tentokrát nabídnou nové mechaniky a budou blíže provázané. Hlavním rysem tohoto dodatku je přídavek společností a tajemství. Postavy se mohou připojit k mnišským řádům, tajným kultům a gnostické hereze. Vzhledem k tomu, kolik daná společnost získá členů, o tolik se zvyšuje síla a prestiž jejich hlavních představitelů.

  Vlastnosti rozšíření Monks and Mystics:

  Náboženské spolky Klášterní řád Uctívání ďábla Tajný spolek nájemných vrahů Relikvie a speciální itemy Nové nařízení pro Vaše poradce

  © 2016 Paradox Interactive®. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.

  Powered by Clausewitz 2.0

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Crusader Kings II: Monks and Mystics (PC DIGITAL)!