Crusader Kings II: Sunset Invasion (PC DIGITAL)
DIGITAL

125
Nákupem získáte 5 kreditů
 • 125 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Středověk, Tahové, Grand Strategy
 • Píše se pozdní 13. století a Evropa se stále ještě potýká s útoky mongolských dobyvatelů. Jakmile se začne zdát, že si budou moct vládci západu oddechnout, na horizontu se objevuje další hrozba. Po celém pobřeží atlantiku jsou pozorovány neznámé lodě plující pod vlajkou okřídleného draka a smějící se lebky, které ve známém světě nikdo nikdy neviděl. Za východu slunce u pobřeží Maroka, Portugalska a Irska dosahuje pavniny největší flotila, jaká kdy vyplula, připravená zaútočit ve jménu krvelačných bohů...

  Crusader Kings II: Sunset Invasion je třetí datadisk pro oceňovanou strategii/RPG Crusader Kings II. Tento fantasy scénář umožnil Paradox Development Studios poprvé sklouznout mimo historii. Krvežíznivá Aztécká civilizace, potom, co uslyšela o Evropě od Seveřanů, povstala o něco dříve a nyní zaplavuje svět jako smrtelný mor. Připravte se bránit všechno, co je vám drahé, před invazí ze západu.

  Crusader Kings II mapuje jedno z nejdůležitějších období ve světové historii prostřednictvím zážitků vytvořených mistry Velkých Strategií. V této epické hře rytířů, intrik a osobností ožívá středověká Evropa přímo před očima...

  Hlavní vlastnosti:

  V náhodném bodě střední nebo pozdní hry se objeví nová hrozba. Nové unikátní portréty, emblémy na mapě a jednotky velké středoamerické hrozby. Sehněte se strachem před azteckými bohy: Nová aztecká kultura a náboženství. Lidské oběti! Jakmile je provincie dobyta, nikdo není v bezpečí před ztrátou vlastního srdce na obsidiánovém oltáři. Přežijte hrůznou nemoc přinesenou přes oceán pohanskými utlačovateli.

  ©2013 Paradox InteractiveTM. Obchodní známky patří jejich výhradním vlastníkům. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Crusader Kings II: Sunset Invasion (PC DIGITAL)!