Crysis 3
X360

(3x)
499
Nákupem získáte 10 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 16995
 • Hráči se opět v roli Proroka vrátí do New Yorku, kde zjistí, že celé město bylo zapouzdřeno do nanokopule vytvořené zločineckou organizací Cell Corporation. Takzvaná Kopule svobody v New York City je ve skutečnosti deštným pralesem v ulicích někdejšího velkoměsta, nyní oplývajících převislými stromy, neproniknutelnými mokřinami a divokými řekami. Uvnitř Kopule svobody se nachází sedm charakteristických prostředí plných nástrah známých jako Sedm divů. Tento nový nebezpečný svět si žádá nové vyspělé zbraně a taktiku boje. Prorok bude nyní používat smrtící kompozitní luk, vylepšený nanooblek i ničivé mimozemské technologie a stane se tak nejobávanějším lovcem planety.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Lukáš

   Zdravím,dostane ty dárky i ten kdo si to nepředobjednal?

  • Martin Schovanec

   Vážený zákazníku,
   máte u nás předobjednanou hru Crysis 3 a s ní dostáváte také hromadu dárků, jedním z nich je i USB flashdisk 2GB. Tento dárek měl mezi zákazníky obrovskou odezvu a líbil se, byla mu však vytýkána jedna věc a to, že má jen 2GB paměti a že v dnešní době je to už málo. Vyslyšeli jsme tedy přání zákazníků a povedlo se nám vyjednat dárek s vyšší pamětí 4 GB. Podcenili jsme ale jednu věc a za tu se moc omlouváme, že v Číně mají Čínský nový rok a hlavně následné svátky, kdy většina fabrik neběží a lidé jsou na dovolené za svými rodinami a v podstatě se začíná pracovat zas až teď. Díky tomu se výroba musela posunout a dárek budeme mít v ČR zřejmě až koncem března.

   Co z toho pro vás plyne? Dárek dostanete a máte na něj nárok, ale bude vám poslán dodatečně poštou později, hned jak dorazí do ČR. Náklady na dopravu samozřejmě platíme my. V případě, že máte hru objednanou poštou, tak se nemusíte o nic starat. Při nákupu na prodejně zanecháte u našeho pracovníka vaši adresu (v případě, že ji už nemáme) a i vám pak disk doručíme, abyste se nemuseli o nic starat a někam znova chodit.

   Věřím, že tuto situaci pochopíte a budete se zatím radovat ze samotné hry a jiných dárků (limitovaná edice, steelbook, DLC). Hra vychází již začátkem příštího týdne.

   S omluvou, Martin Schovanec
   jednatel Xzone

  • Tomáš Pavlata

   Je zde pouze to co uvádíme u hry, Crysis 1 nenabízíme.

  • Dawe

   Dobrý den. Maté u předobjednávky i kód ke Crysis 1?

  • Holcik

   Dobry den, chtel bych se zeptat jestli k predobjednavkam Crysis 3 bude i Crysis 1 digitalni verze jak pisi oficialni stranky?

  • MichalV65

   Doufám že se opět pochlapí s českou lokalizací :)

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

 Neověřený nákup

Perfektni zakonceni trilogie, na par much davam vysoke hodnoceni,tato hra si ho zaslouzi,kdo nehral,jako by nebyl!

 Neověřený nákup

Cry Engine 3 dosáhl nejlepšího stupně grafiky i krásného prostředí. Celkové "Crysis 3" dohnalo chyby předešlých dílů a doplnilo vše co sme potřebovaly. Zábavnými ůkoly projdete s vylepšeným oblekem a novým perfektním "Lukem" se kterým se opravdu pobavíte. Zde už můžete dát pořádně mimozemšťanům co proto díky vyrovnané obtížnosti a pude to i s pořádnou "Stealth akcí". Nové Crysis 3 splní vše co ste očekávaly > tohle je pořádná smažba ale moc krátkááá :-(

 Neověřený nákup

Nejlepší hra na xbox kterou jsem doposud hrál !!

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu