Dantes Inferno - Death Edition
X360

1 499
Nákupem získáte 30 kreditů
Štítky: Hororové
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 14409
 • Dantes Inferno od EA je adaptací slavného příběhu, zaměřené na špičkový herní zážitek z pohledu 3. osoby a využívající Alighieriho popis pekla jako prostředku k tomuto cíli. Hráči se ujmou role samotného Danta, jenž se vrací domů, kde najde zavražděnu milovanou Beatrice. Sestupuje za ní do podsvětí, kam se pokouší její duši svést Lucifer. Dante se tak vydává na cestu za její záchranou, ale brzy zjišťuje, že se ocitá v pekle, kde musí čelit vlastním démonům a nakonec vykoupit sebe sama. Hráči povedou Danta devíti kruhy pekla tak, jak je viděl a popsal sám Alighieri: předpeklím, chtíčem, obžerstvím, chamtivostí, zlobou, kacířstvím, násilím, podvodem a zradou. Každý z kruhů bude ztvárněn svým charakteristickým způsobem s démony, monstry, zatracenými dušemi a krajinou, která přesně reflektuje její barvitý popis ve verších básně. Pro souboj s démony pekla je Dante vybaven dvěma hlavními zbraněmi: kosou, kterou vzal Smrti, a Svatým křížem od Beatrice. Kříž má duchovní moc, s jejíž pomocí Dante shromažďuje duše a kouzla stvoření, která po cestě porazí. Hra rovněž obsahuje propracovaný systém upgradů, jejichž prostřednictvím si hráči mohou přizpůsobovat schopnosti podle vlastního stylu hraní. Takto připraven se Dante vydává do boje s nejstrašnějšími bestiemi a běsy pekla. V případě úspěchu bude Dante schopen určitá stvoření zkrotit, vnutit jim svou vůli a obrátit síly pekla proti němu samému.
  Objednejte hru včas a dostanete stylový originální přívěšek ve tvaru kosy s lebkou, kterou používá hlavní hrdina ve hře. Navíc kusově omezená nabídka jen do vyprodání zásob: dostane hru ve sběratelské edici za cenu běžné. Fotky přívěšku zde.

  Sběratelská Death Edition obsahuje:

  ingame bonus ve formě kostýmu Isaaca Clarka ze hry Dead Space, dokument o tvorbě hry, soundtrack, knížku Peklo od D.Alighieriho v elektronické podobě, dokumenty o tvorbě hry a hudby ve hře, A to vše ve stylové krabičce s lentikulární 3D obalem. Animované foto obalu.


  Dantes Inferno od EA je adaptací slavného příběhu, zaměřené na špičkový herní zážitek z pohledu 3. osoby a využívající Alighieriho popis pekla jako prostředku k tomuto cíli. Hráči se ujmou role samotného Danta, jenž se vrací domů, kde najde zavražděnu milovanou Beatrice. Sestupuje za ní do podsvětí, kam se pokouší její duši svést Lucifer. Dante se tak vydává na cestu za její záchranou, ale brzy zjišťuje, že se ocitá v pekle, kde musí čelit vlastním démonům a nakonec vykoupit sebe sama. Hráči povedou Danta devíti kruhy pekla tak, jak je viděl a popsal sám Alighieri: předpeklím, chtíčem, obžerstvím, chamtivostí, zlobou, kacířstvím, násilím, podvodem a zradou. Každý z kruhů bude ztvárněn svým charakteristickým způsobem s démony, monstry, zatracenými dušemi a krajinou, která přesně reflektuje její barvitý popis ve verších básně. Pro souboj s démony pekla je Dante vybaven dvěma hlavními zbraněmi: kosou, kterou vzal Smrti, a Svatým křížem od Beatrice. Kříž má duchovní moc, s jejíž pomocí Dante shromažďuje duše a kouzla stvoření, která po cestě porazí. Hra rovněž obsahuje propracovaný systém upgradů, jejichž prostřednictvím si hráči mohou přizpůsobovat schopnosti podle vlastního stylu hraní. Takto připraven se Dante vydává do boje s nejstrašnějšími bestiemi a běsy pekla. V případě úspěchu bude Dante schopen určitá stvoření zkrotit, vnutit jim svou vůli a obrátit síly pekla proti němu samému.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (13)

  • AQ

   Pls, nevi nekdo, kdy konci ta akce že je to stejně drahy jako normalni hra?

  • Sada

   lidi, jak ziskam tu knihu peklo? na bonusovym cd to neni
   Dik

  • miky

   dneska to došlo, vyzvednu to později, až mi dojdou peníze. těším se.

  • kachna1

   demičko je bomba asi koupim plnou :D

  • exorcist

   datum se přiblížil?? super , chtělo by to víc :))

  • Martoch

   Tak mám předobjednáno, se nemůžu už dočkat :) Teď to čekání vyplním hrou Darksiders!

  • Sada

   Dekuji za odpoved, apon z toho budu mit vetsi zazitek

  • Martin Schovanec

   Sada: nic z tech bonusu neni v cestine. Pocitam, ze na xboxu to pujde, kdyz je to davano k XBOX 360 hre.

  • exorcist

   dle videí na youtube a dema , to se zavřu a bůh ví jestli ještě vyjdu:))

  • Sada

   Pro Pana Schovance (či někoho jiného z xzonu): Ta kniha Peklo bude v CZ? a da se převhrávat na xboxu nebo na pc?
   Děkuji

  • Sada

   jj bude super

  • exorcist

   ja jo a těším se

  • Sada

   To si tu nikdo nebude kupovat Dantes Inferno na X360 nebo co?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dantes Inferno - Death Edition!

Mohlo by se vám líbit

Sledujte nás na instagramu