Dantes Inferno - Death Edition
PS3

1 499
Nákupem získáte 30 kreditů
Štítky: Hororové
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 14410
 • Dantes Inferno od EA je adaptací slavného příběhu, zaměřené na špičkový herní zážitek z pohledu 3. osoby a využívající Alighieriho popis pekla jako prostředku k tomuto cíli. Hráči se ujmou role samotného Danta, jenž se vrací domů, kde najde zavražděnu milovanou Beatrice. Sestupuje za ní do podsvětí, kam se pokouší její duši svést Lucifer. Dante se tak vydává na cestu za její záchranou, ale brzy zjišťuje, že se ocitá v pekle, kde musí čelit vlastním démonům a nakonec vykoupit sebe sama. Hráči povedou Danta devíti kruhy pekla tak, jak je viděl a popsal sám Alighieri: předpeklím, chtíčem, obžerstvím, chamtivostí, zlobou, kacířstvím, násilím, podvodem a zradou. Každý z kruhů bude ztvárněn svým charakteristickým způsobem s démony, monstry, zatracenými dušemi a krajinou, která přesně reflektuje její barvitý popis ve verších básně. Pro souboj s démony pekla je Dante vybaven dvěma hlavními zbraněmi: kosou, kterou vzal Smrti, a Svatým křížem od Beatrice. Kříž má duchovní moc, s jejíž pomocí Dante shromažďuje duše a kouzla stvoření, která po cestě porazí. Hra rovněž obsahuje propracovaný systém upgradů, jejichž prostřednictvím si hráči mohou přizpůsobovat schopnosti podle vlastního stylu hraní. Takto připraven se Dante vydává do boje s nejstrašnějšími bestiemi a běsy pekla. V případě úspěchu bude Dante schopen určitá stvoření zkrotit, vnutit jim svou vůli a obrátit síly pekla proti němu samému.
  Objednejte hru včas a dostanete stylový originální přívěšek ve tvaru kosy s lebkou, kterou používá hlavní hrdina ve hře. Navíc kusově omezená nabídka jen do vyprodání zásob: dostane hru ve sběratelské edici za cenu běžné. Fotky přívěšku zde.

  Sběratelská Death Edition obsahuje:

  ingame bonus ve formě kostýmu Isaaca Clarka ze hry Dead Space, dokument o tvorbě hry, soundtrack, knížku Peklo od D.Alighieriho v elektronické podobě, dokumenty o tvorbě hry a hudby ve hře, A to vše ve stylové krabičce s lentikulární 3D obalem. Animované foto obalu.


  Dantes Inferno od EA je adaptací slavného příběhu, zaměřené na špičkový herní zážitek z pohledu 3. osoby a využívající Alighieriho popis pekla jako prostředku k tomuto cíli. Hráči se ujmou role samotného Danta, jenž se vrací domů, kde najde zavražděnu milovanou Beatrice. Sestupuje za ní do podsvětí, kam se pokouší její duši svést Lucifer. Dante se tak vydává na cestu za její záchranou, ale brzy zjišťuje, že se ocitá v pekle, kde musí čelit vlastním démonům a nakonec vykoupit sebe sama. Hráči povedou Danta devíti kruhy pekla tak, jak je viděl a popsal sám Alighieri: předpeklím, chtíčem, obžerstvím, chamtivostí, zlobou, kacířstvím, násilím, podvodem a zradou. Každý z kruhů bude ztvárněn svým charakteristickým způsobem s démony, monstry, zatracenými dušemi a krajinou, která přesně reflektuje její barvitý popis ve verších básně. Pro souboj s démony pekla je Dante vybaven dvěma hlavními zbraněmi: kosou, kterou vzal Smrti, a Svatým křížem od Beatrice. Kříž má duchovní moc, s jejíž pomocí Dante shromažďuje duše a kouzla stvoření, která po cestě porazí. Hra rovněž obsahuje propracovaný systém upgradů, jejichž prostřednictvím si hráči mohou přizpůsobovat schopnosti podle vlastního stylu hraní. Takto připraven se Dante vydává do boje s nejstrašnějšími bestiemi a běsy pekla. V případě úspěchu bude Dante schopen určitá stvoření zkrotit, vnutit jim svou vůli a obrátit síly pekla proti němu samému.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • KrejzA

   Dneska mi dosla, uz se tesim. Ale nejdriv musim dohrat Darksiders :D Pak Dante a nakonec God of War. Tenhle rok je na tenhle typ her celkem stedrej. Jeste vysla i Bayonetta ale ta je na ps3 dost spatnej port. Snad to alespon trochu spravi nejaky patch.

  • Ctira.d

   Fanatstická hra, zatím mám odehráno pár hodin a moc se mi líbí. Skvěle se hraje a ta atmosféra? Přímo pekelná:-)!

  • montana

   Zatím to vypadá, že bude už zítra

  • Ctira.d

   Chtěl jsem se zeptat, jetli ta hra bude opravdu 3. února místo 8. února?

  • Speedy100

   Tak jsem hrál demo, a mile mě to překvapilo. Sice to nebude GOW3, ale má to svou hloubku :)

  • montana

   Nebude

  • ksiksao

   Cestina ve hre asi nebude?

  • Ctira.d

   Chtěl jsem se zwptat, jestli se k předobjednávkám bude dávat figurka Danteho jak jsem kdesi četl.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Koupili jste si Dantes Inferno - Death Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu