Dark Arcana: The Carnival
DIGITAL

99

Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
 • 99 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kód produktu: 7065317
 • Ve hře Dark Arcana: The Carnival se vrhněte do průzkumu dvou zcela odlišných světů - prvním z nich je svět, jak ho známe, a druhým jakási alternativní rovina, která existuje za Zrcadlovou síní. Odhalte tajemství starodávné bytosti známé pod jménem Zlo. Odkryjte tajemný příběh prokletých milenců a pokuste se zastavit Zlo před zpřetrháním magických řetězů, které mu brání zamořit náš svět.

   

  Během cestování napříč dimenzemi se pustíte do řešení velmi chytře navržených miniher a do hledání skrytých objektů, případně si jako alternativu můžete zahrát některou z miniher. A co je úplně nejlepší, stanete se přítelem roztomilé, avšak velmi chytré opičky, která vám bude dělat věrného společníka i pomocníka během vašeho dobrodružství.

   

  Klíčové prvky:

  Roztomilá pomocnice - opička. Dva překrásně navržené světy. Libovolně přepínejte mezi módem skrytých objektů a minihrou! Nádherná ručně malovaná grafika. Dechberoucí události a zvraty. Mysteriózní a strhující příběh zasazený do jedinečného prostředí. Bezpočet originálních miniher plných důvtipu a zábavy. Animace té nejvyšší kvality - přímo jako z Hollywoodu. Speciální sběratelská edice plná exkluzivního obsahu! Speciální bonusová kapitola jako odměna za dokončení hry.

   

   

   

  © 2014 Artifex Mundi sp. z o.o. Všechna práva vyhrazena. Artifex Mundi je registrovanou ochrannou známkou společnosti Artifex Mundi. Veškeré ochranné známky jsou vlastnictvím jejich právoplatných majitelů.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dark Arcana: The Carnival!

Sledujte nás na instagramu